Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: All Stars

All Stars BETA-ALANINA 4000 to suplement diety zawierający takie związki, jak kofeina, witaminy i beta-alanina zamknięte w kapsułkach do stosowania w faze PRE-WORKOUT u sportowców zawodowych i amatorów.
  • All Stars BETA-ALANINA 4000 zawiera aż 4000 mg beta-alaniny w jednej porcji.
  • Beta-alanina jako organiczny związek chemiczny jest elementem budującym dwupeptyd karnozyny; synteza tego związku w organizmie uzależniona jest ściśle od dostępności beta-alaniny jako substratu. Oznacza to, że bez beta-alaniny nie ma karnozyny, która to warunkuje spadek pH związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w czasie długiego wysiłku fizycznego w tkance mieśniowej. Wniosek z tego taki, że przyjmowanie beta-alaniny, w szczególności w produkcie All Stars BETA-ALANINA 4000 wydatnie zmniejsza zmęczenie fizyczne.
 
Skład produktu All Stars BETA-ALANINA 4000 znajdziesz Patrz:Pliki do pobrania.
 
Zawartość netto: 126 g (144 kapsułki)
 
Przyjmowanie:
  • W dni treningowe należy przyjąć 6 kapsułek produktu All Stars BETA-ALANINA 30 minut przed treningiem. 
  • W dni beztreningowe należy przyjąć 6 kapsułek po śniadaniu. Kapsułki należy popić wodą.
 
Informacje dodatkowe:
1)   Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
2)   Produkt nie jest wskazany dla dzieci, młodzieży oraz kobiet ciężarnych.
3)   Dla maksymalnych rezutatów- produkt All Stars BETA-ALANINA 4000 należy przyjmować w sposób ciągły przez 4 do 8 tygodni w połączeniu z dietą bogatą w białko oraz regularnym programem ćwiczeń. Po tym okresie należy zrobić przerwę trwającą 2 tygodnie. Następnie, cykl można powtórzyć.
4)   Produkt All Stars BETA-ALANINA powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.
5)   Zastrzeżenie zmian przez All Stars Polska: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.