Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: All Stars

All Stars CREA-TECH PX9, 126 kapsułek:
  • Nowy produkt All Stars CREA-TECH PX9 po raz pierwszy łączy ergogeniczne działanie kreatyny i beta-alaniny.
  •  Formuła kreatyny ALL-IN-ONE zawiera liczne, bardzo skuteczne substancje, których działanie udowodniono naukowo- i które mogą być wykorzystane do zwiększenia siły i przyrostu masy mięśniowej przez kulturystów, sportowców dyscyplin siłowych i innych.
  • Kreatyna jako związek organiczny występuje głównie w tkance mięśniowej, biorąc udział w bardzo ważnym- zwłaszcza z punktu widzenia sportowca- metabolizmie energetycznym. Ulegając fosforylacji przechodzi w związek zwany fosfokreatyną, który magazynuje i uwalnia energię przez ciągłe odnawianie rezerw ATP, czyli tzw. „paliwa mięśni.”
  •  Kreatyna bierze udział także w procesach syntezy białek mięśniowych na poziomie komórkowym (są to tzw. procesy wzrostu lub procesy anaboliczne). To dlatego następuje wzrost objętości komórek mięśniowych w następstwie przyjmowania kreatyny, np. w produkcie All Stars CREA-TECH PX9. Mięśnie wydają się wówczas napięte i twarde, wzrasta przy tym potencjał siłowy i wytrzymałościowy danej osoby.
 
Skład produktu All Stars CREA-TECH PX9 :spójrz w zakładkę: Pliki do pobrania
 
Zawartość netto: 126 kapsułek (315 g)
 
Przyjmowanie:
  • W dni treningowe należy przyjmować 6 kapsułek (1 power pack) produktu All Stars CREA-TECH PX9 przed lub bezpośrednio po treningu.
  •  W dni beztreningowe należy przyjmować6 kapsułek (1 power pack) przed śniadaniem.
  • Popić dużą ilością wody niegazowanej (300-500 ml).
Aby otrzymać lepsze rezultaty, kapsułki produktu All Stars CREA-TECH PX9 można przyjąć z napojem węglowodanowym przygotowanym, np. na bazie produktu All Stars ULTRA CARB.
 
Informacje dodatkowe:
1)   Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
2)   Produkt nie jest wskazany dla dzieci, młodzieży oraz kobiet ciężarnych.
3)   Dla maksymalnych rezutatów- produkt All Stars CREA-TECH PX9 należy przyjmować w sposób ciągły przez 8 do 12 tygodni. Po tym okresie należy zrobić przerwę trwającą od 2 do 4 tygodni. Następnie, cykl można powtórzyć.
4)   Produkt All Stars CREA-TECH PX9 powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.
5)   Zastrzeżenie zmian przez All Stars Polska: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.