Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: All Stars

Produkt All Stars GAIN TECH to nowa generacja odżywek dla sportowców typu Weight Gainer.
  • Receptura tego produktu opracowana przez All Stars RESEARCH GROUP nie zawiera cukrów prostych; wspiera naturalny przyrost mieśni.
  • Produkt All Stars GAIN TECH stworzony jest w oparciu o tzw. formułę Slow Carb: zawiera węglowodany pozyskane z jęczmienia i owsa o niskim indeksie glikemicznym (niższy bądź równy 50), przez co spożycie nie wywołuje odpowiedzi organizmu w postaci silnego wydzielenia insuliny.
  • W celu zwiększenia dziennego spożycia kalorii, nie należy spożywać węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym , ponieważ utrzymujący się wysoki poziom insuliny we krwi sprzyja powstawaniu tkanki tłuszczowej. Nadmiar insuliny aktywuje enzym- lipazę, stymulujący lipogenezę (czyli właśnie proces budowy tkanki tłuszczowej), a jednocześnie hamuje lipolizę- enzym, który rozkłada tłuszcze.
  • Po spożyciu produktu All Stars GAIN TECH, poziom cukru we krwi jest na względnie stałym poziomie z umiarkowanym wydzielaniem insuliny, co minimalizuje ryzyko odkładania się tkanki tłuszczowej.
  • Tutaj mniej oznacza więcej, ponieważ All Stars GAIN TECH zawiera o 35 % mniej węglowodanów niż tradycyjny Weight Gainer; w ten sposób dodatkowo zredukowano ryzyko akumulowania tłuszczu z powodu nadmiaru węglowodanów w organizmie.
  • Nowy skład produktu All Stars GAIN TECH zawiera tylko idealnie dopasowane do siebie, najwyższej jakości kwasy tłuszczowe, w tym kompleks wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega-3/6/9 oraz CLA) w celu wsparcia możliwie najbardziej optymalnego przyrostu masy mięśniowej.
 
Skład produktu All Stars GAIN TECH  znajduje się w zakładce: Pliki do pobrania.
 
Dostępne smaki:
  • czekolada
  • truskawka
  • wanilia
 
Zawartość netto: 1500 g (20 porcji)
 
Przyjmowanie: 3 miarki (75g) rozpuścić w 400 ml wody lub 500 ml mleka do otrzymania jednorodnego napoju, w tym celu można posłużyć się shakerem; pić do 3 porcji produktu All Stars GAIN TECH dziennie, najlepiej między posiłkami, jako posiłek lub/i przed snem.
 
Informacje dodatkowe: 
1)   W celu uzyskania maksymalnych rezultatów, zaleca się przyjmowanie produktu All Stars GAIN TECH codziennie. 
2)   Zastrzeżenie zmian przez All Stars Polska: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.