Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: All Stars

All Stars ZELL-TECH FUSION, 2000 g to:
 • Produkt bazujący na następujących podstawach:
  •  zbadany naukowo proces dozowania kreatyny;
  • najbardziej efektywny matrix transportowy kreatyny z 4 postaciami węglowodanów;
  • potas, magnez, wapń, fosfor i sód: pierwiastki, które odgrywają ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniego bilansu wodnego w komórkach mięśniowych- odpowiednia ilość zmagazynowanych płynów wewnątrzkomórkowych pozytywnie wpływa na elastyczność i pracę mięśni;
  • czynniki współdziałające, zwiększające jednocześnie wydolność organizmu: tauryna, ALA, chrom, cynk, selen.
 •  Nowa formuła produktu All Stars ZELL-TECH FUSION została opracowana zgodnie z najnowszymi danymi naukowymi. Całkowicie zmieniona receptura zawiera 2 skuteczne postaci kreatyny (CM i CEE), 4 efektywne postaci węglowodanów, taurynę, kwas alfa-liponowy, chrom, antyoksydanty, 8 witamin i specjalny zestaw minerałów z grupy glicerofosfatów.
Dostępne smaki:
 • pomarańcza
 • poziomka
Zawartość netto: 2000g
Przyjmowanie:
 • wlać 500 ml chłodnej wody do miksera elektrycznego, shakera lub wysokiej szklanki, następnie wsypać 1 1/2 miarki (50g) produktu All Stars ZELL-TECH FUSION, rozrabiać w blenderze, shakerze lub wysokiej szklance przez 10-15 sekund, aż proszek dokładnie się rozpuści.
Informacje dodatkowe:
1) Wskazane jest stosowanie produktu All Stars ZELL-TECH FUSION od 2 do 4 raz dziennie przez pierwsze 6 dni suplementacji– najlepiej przed śniadaniem, w środku dnia jako przekąska lub przed i bezpośrednio po treningu. Począwszy od 7. dnia suplementacji zaleca się stosować produkt All Stars ZELL-TECH FUSION raz dziennie: w dni treningowe bezpośrednio po wysiłku fizycznym; natomiast w dni beztreningowe: przed śniadaniem.
2) W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów należy przyjmować produkt All Stars ZELL-TECH FUSION każdego dnia przez co najmniej 8-12 tygodni. Następnie wskazana jest przerwa w suplementacji trwająca od 2 do 4 tygodni. Po wspomnianym okresie, cykl suplementacji (8-12 tygodni) należy powtórzyć.
3) Produkt nie jest wskazany dla dzieci, młodzieży oraz kobiet ciężarnych.
4) Zastrzeżenie zmian przez All Stars Polska: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.