Metody płatności

Przelew bankowy


PRZELEW BANKOWY

Jest to najbezpieczniejsza i najprostsza metoda płatności ,wybierając ten sposób płatności, dokonujesz przelewu pieniędzy ze swojego konta bankowego  bezpośrednio na konto naszego sklepu,wykluczając firmy zewnetrzne pośredniczące w tej płatności. W tytule przelewu podaj numer swojego zamówienia, który otrzymałeś w wiadomości e-mail potwierdzającej zakupy w naszym sklepie. Prawidłowy tytuł przelewu powinien zawierać informację o numerze zamowienia oto przykład " Opłata za zamówienie numer xyz”, co pozwoli nam na szybka weryfikację wpłaty z zamówieniem w sklepie i wysłanie go do Ciebie.Pamiętaj że dokonując przelewu bankowego posiadasz zawsze dokument zakupu towaru w swoim banku,który my traktujemy na równi z paragonem badź fakturą.


sofort banking


SOFORT Banking

Międzynarodowy system płatności online, którym płacą miliony Internautów w Europie. Wystarczy, że posiadasz konto bankowości internetowej, abyś mógł bezpiecznie zapłacić online dzięki SOFORT Banking. Wysokie standardy bezpieczeństwa oraz liczne certyfikaty czynią SOFORT Banking jedną z najbezpieczniejszych metod płatności w Europie.Sofortbanking jest bezpośrednią metodą płatności firmy Payment Network AG. Przy pomocy sofortbanking klient zleca już podczas zamówienia przeprowadzenie przelewu na określoną kwotę ze swojego konta. Sprzedawca otrzymuje potwierdzenie w czasie rzeczywistym, bezpośrednio po zawarciu transakcji sofortbanking. Dzięki temu może wysłać natychmiast  towar lub dostarczyć inne produkty cyfrowe. W ten sposób klient otrzymuje zamówione towary szybciej.
sofortbanking odpowiada wysokim standardom bezpieczeństwa bankowości internetowej i dysponuje wysokimi standardami ochrony danych osobowych  przesyłanych za pomocą algorytmu szyfrującego AES-256 bit, które zostały uznane przez TÜV. Klient nie musi się rejestrować i nie potrzebuje karty kredytowej. Płatność odbywa się prosto, bezpiecznie i szybko przy pomocy konta bankowości internetowej.Tutaj znajdziesz listę obsługiwanych banków w Polsce i UE 

paypal

PayPal

To jedna z najbezpieczniejszych platform płatniczych świata. Ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze płatności online zaowocowało opracowaniem skutecznych metod ochrony danych. Twoje dane finansowe (numer rachunku i karty) są  bezpieczne, ponieważ zapisane są w zaszyfrowanej postaci na  bezpiecznych serwerach. Dzięki temu nie musisz ich udostępniać osobie otrzymującej lub wysyłającej płatność. Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, wszystkie transakcje są monitorowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez zespół specjalistów do spraw bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest identyfikacja podejrzanych czynności i zachowań oraz ochrona naszych użytkowników przed nieautoryzowanymi transakcjami. Dodatkowo, zarówno sprzedający, jak też kupujący objęci są programem ochrony kupujących i sprzedających .W celu dokonywania płatności online w systemie PayPal wystarczy założyć darmowe konto: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home

Pobranie

 

POBRANIE

To forma płatności ,która polega na przekazaniu płatności gotówkowej  przy odbiorze towaru kurierowi, który go dostarcza czyli (firmia kurierska). W tym wypadku należy posiadać przy sobie określoną sumę pieniędzy.