Model: 110.004/5
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: Sissel

 Logo Sissel

Poduszka ortopedyczna SISSEL CLASSIC to podstawowa poduszka od firmy Sissel zapewniająca wysoki komfort podczas snu połączony z leczniczym wpływem na odcinek szyjny kręgosłupa.


Sissel Classic to prawdopodobnie pierwsza ortopedyczna poduszka stworzona na świecie. Jej kształt jest wynikiem wielu badań, testów i udoskonaleń. Podstawową funkcją poduszki Sissel Classic jest podparcie szyi i karku w taki sposób, aby zachowana była naturalna krzywizna kręgosłupa. Takie neutralne położenie kręgów powoduje, usunięcie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni. Jednocześnie poduszka powoduje nietraumatyzujący naciąg kręgów szyjnych, dzięki czemu podczas spania mija napięcie powstałe w ciągu dnia.


Wymiary : szer. 47 cm, dług. 33 cm,

Wysokość : Rozmiar M - 11 cm      

                        Rozmiar L -14 cm


Warto już teraz pomyśleć o poduszce dla Siebie, ponieważ jej brak może być żródłem poważniejszych konsekwencji i problemów w przyszłości. Nieodpowiednia pozycja podczas snu powoduje złe ustawienie kręgów szyjnych i zmniejszenie światła otworów międzykręgowych, co w konsekwencji staje się przyczyną ucisku na szyjne korzenie rdzeniowe oraz zaburzeń przepływu w tętnicach kręgowych zaopatrujących mózg. Budzimy się wówczas z uczuciem zmęczenia, odrętwiałymi rękami, zawrotami głowy i bólem karku. Odpowiednio wyprofilowane szwedzkie poduszki ortopedyczne umożliwiają prawidłowe ułożenie i odciążenie kręgów szyjnych i zapobiegają wystąpieniu wymienionych wyżej, nieprzyjemnych objawów. Leczą zatem zapewniając jednocześnie wygodę. Poduszki wykonano ze specjalnej, niepalnej pianki poliuretanowej obszytej dzianiną bawełnianą.

Uwaga: Przyzwyczajenie do poduszki może potrwać od 2 do 14 dni!

  • Oryginalny szwedzki wyrób
  • Dostępna w 2 wysokościach
  • Miliony sprzedanych poduszek Sissel Classic na całym świecie
  • Sprawdzony anatomiczny łukowaty kształt
  • 5 lat gwarancji