Model: 110.003
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: Sissel

 Logo Sissel

Poduszka Deluxe posiada najlepiej znany a zarazem najdokładniej opracowany kształt. Kształt swoją linią odpowiada poduszkom: Sissel Classic, PLUS oraz Soft. Zasadnicza różnica polega jednak na połączeniu regulacji wysokości (poduszka Sissel PLUS), większego rozmiaru (o 15 cm!) oraz pianki visco-elastic (Memory Foam) o niespotykanej delikatności.

Dlaczego regulacja wysokości jest aż tak istotna?

poduszka sissel
Kupując poduszkę (zwłaszcza przez Internet) niejednokrotnie zastanawiamy się jaka wysokość jest dla nas właściwa. Otórz dobranie wysokości zależy od wielu czynników takich jak twardość materaca na którym śpimy, szerokości ramienia, postury ciała oraz własnych preferencji. Poduszka Sissel Deluxe zapewnie ten komfort, że dzięki ruchomej podkładce zawsze możemy wybrać najbardziej optymalne dla nas rozwiązanie!

Czemu służy większa szerokość?


Większa szerokość to po prostu większy komfort i stabilność podczas snu. Śpiąc na poduszce Sissel Deluxe zawsze mamy pewność, że nie stracimy jej spod głowy! Na mniejszych poduszkach może się zdarzyć, iż stracimy je spod głowy przy częstych zmianach pozycji — w Sissel Deluxe efekt ten jest znacznie ograniczony!

Pianka z pamięcią (Memory Foam) zapewnia delikatne a zarazem stabilne podparcie szyi oraz głowy. Jest znacznie delikatniejsza niż tradycyjna pianka. Specjalnie dobrany stopień twardości odpowiada najbardziej wymagającym Klientom, którym zależy zarówno na zdrowym śnie jak i na komforcie spania. Pianka, z której wykonana jest poduszka dodatkowo staje się milsza i jeszcze miększa po zetknięciu z powierzchnią ciała ponieważ reaguje na jej temperaturę!

Wymiary: 63 x 33 x 10/14 cm

  • 15 cm szersza niż SISSEL Plus
  • regulacja wysokości poprzez dodawanie/usuwanie ruchomej podkładki
  • wyposażona w luksusową satynową poszewkę
  • rozmiar: 63 x 33 x 10/14 cm
  • poduszka zrobiona z pianki visco-elastic, podkładka z pianki sprężystej
  • nie zawiera szkodliwych fluoro węglanowodorów
  • testowana alergicznie
  • 2 lata gwarancji