Model: HD 90
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność: tel.791-007-025
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: Beurer

Elektryczny koc rozgrzewający Beurer HD 90 to niezwykle miękki, ciepły, przyjemny w dotyku koc elektryczny, który łatwo i szybko rozgrzeje każdego. Wystarczy wygodnie się rozsiąść, dobrze owinąć i ustawić temperaturę. Już po kilku minutach przyjemne ciepło ogarnie całe ciało. Koc jest bardzo wygodny i łatwy w zastosowaniu, a co najważniejsze - bezpieczny. Posiada automatyczny wyłącznik. dlatego nawet jeśli zaśniemy nie musimy się martwić - urządzenie samo wyłączy się po 3 godzinach. Dodatkowo koc wyposażony jest w system bezpieczeństwa BEURER- SAFETY–SYSTEM (BSS), który zapobiega przegrzaniom koca na całej powierzchni przez automatyczne wyłączenie w przypadku usterki.

 

CIEPŁY RELAKS W TWOIM DOMU :)))PRZYJEMNY W KONTAKCIE I DELIKATNY W DOTYKU MATERIAŁ :)))

 

Koc posiada 6 stopniową regulację temperatury oraz najnowszą technologię SMART, która zapobiega spadkowi temperatury. Wielkość koca to 180 x 130 cm.

 

Szczegóły techniczne:

 

- 6-stopniowa regulacja temperatury

- automatyczny wyłącznik po 3 godzinach

- najnowsza technologia SMART (brak spadku temperatury)

- system ochrony przed przegrzaniem  BSS

- podświetlana funkcja wyłącznika

- odczepiany włącznik

- wielkość XL : 180 x 130 cm

- bardzo miękka i przyjemna w dotyku powierzchnia - anilana

- koc można prać w pralce w temp. 30oC

- moc: 100 wat

- gwarancja 36 miesięcy

Beurer original-medicalbroker.pl

Produkty rozgrzewające to doskonały sposób nie tylko na poprawę samopoczucia, rozluźnienie i relaks. To również terapia ciepłem, a więc dobrze znana i skuteczna metoda w walce z bólami reumatycznymi, zmianami zwyrodnieniowymi i bólem stawów oraz bólem mięśni. Dzięki rozogrzaniu bolących miejsc poprawia się przepływ krwi, a tym samym zwiększa się ilość dostarczanego  tlenu i substancji odżywczych na poziomie komórkowym, co łagodzi ból i przyspiesza proces terapii. Produkty rozgrzewające to doskonały wybór nie tylko dla osób starszych, ale dla wszystkich tych, którzy dbają o jakosć zdrowia każdego dnia...