Model:
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: NScessity

 NScessity

 

Monitor promieniowania UV brytyjskiej firmy NScessity
Nowe urządzenie brytyjskiej firmy NScessity - idealny dla miłośników słonecznych kąpieli. Monitor ten przypilnuje aby nie wystawiać ciała na zbyt długie działanie promieni ultrafioletowych. To niewielkie urządzenie wyposażone zostało w zestaw odpowiednich czujników oraz wyświetlacz. Maksymalny czas opalania się obliczany jest na podstawie rodzaju skóry oraz zastosowanego filtra antysłonecznego, a następnie wyświetlany na niewielkim ekranie wraz z informacją o obecnym poziomie promieni UV.

Gdy czas przeznaczony na opalanie minie - urzadzenie przypomni Ci o tym za pomocą wbudowanego alarmu. Będziesz wiedzieć że czas poszukać ochłody w cieniu.

3 podstawowe funkcje urządzenia:

Zegar i termometr – urządzenie wyświetla na swym ekraniku aktualny czas (tryb 12h / 24h) oraz temperaturę (tryb oC i oF).
Pomiar promieniowania UV – urządzenie mierzy poziom promieniowania UV w miejscu w którym aktualnie się znajdujesz. Wynik pokazywany jest nie tylko w formie cyfrowej ale również w formie ikonki - twarzy, która zmienia się w zalezności od intensywności promieniowania UV.
Funkcja alarmu – ostrzeże Cię o tym iż czas bezpiecznego opalania minął. Urządzenie samo może obliczyć czas bezpiecznego opalania na podstawie 3 danych: zmierzonej intensywności promieniowania UV, typu Twojej skóry oraz wskaźnika ochrony przeciwsłonecznej (SPF) Twojego kremu do opalania.


Różne wersje ikonki twarzy zmieniającej się w zależności od intensywności promieniowania UV pokazuje poniższa tabelka:

 

Specyfikacja urządzenia:

  • Urządzenie mierzy poziom promieniowania UV w miejscu w którym aktualnie przebywasz
  • Wprowadź do urządzenia rodzaj skóry oraz zastosowany filtr antysłoneczny a urządzenie samo obliczy odpowiedni czas jaki możesz spędzić na słońcu.
  • O końcu czasu urządzenie poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym
  • Urządzenie posiada czytelny, duży ekranik LCD
  • Urządzenie posiada wbudowany czujnik temperatury. Temperatura wyświetlana jest na ekraniku w formacie stopni Celsjusza lub stopni Fahrenheita
  • Urządzenie posiada funkcję zegara.
  • Urządzenie jest nieduże i niezwykle lekkie - możesz je zabrać ze sobą wszędzie - na plażę, do parku czy do ogrodu
  • Do zestawu dołączona smycz, zaczep na pasek oraz baterie.
  • Gwarancja: 24 miesiące