Model: 650C
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: Relaxsan

Bezuciskowe skarpety ( pięciopalczaste) z dodatkiem srebrnego włókna X-Static.
Dla kogo?
  • dla osób cierpiących na cukrzycę, 
  • alergików, 
  • osób borykających się z grzybicą stóp, 
  • osób cierpiących na artretyzm,
  • dla osób o wrażliwych i delikatnych stopach,
  •  dla osób bez specjalnych problemów zdrowotnych, ale ceniących sobie komfort i elegancję w połączeniu z najwyższymi walorami zdrowotno-higienicznymi.
Srebrna nić X-Static to włókno nylonowe pokryte warstwą czystego srebra. Skarpety RelaxSan dla diabetyków zapewniają bezpośredni kontakt skóry z włóknem X-Static, o unikalnych, korzystnych dla zdrowia właściwościach, co w połaczeniu z bawełną gwarantuje stopie najwyższy komfort i higienę. Srebrne włókna oddziaływują na strukturę molekularną bakterii i grzybów, eliminując je w naturalny sposób. Dzięki doskonałemu przewodnictwu termicznemu srebra skarpety pozostają chłodne latem a ciepłe zimą. Skarpety posiadają efekt dezodorujący gdyż eliminują bakterie oraz neutralizują amoniak i białka zdenaturowane - główne przyczyny nieprzyjemnych zapahów. Srebro zapobiega również puchnięciu stóp, uczuciu ciężkości i przyspiesza absorpcję obrzęków. Reguluje wydzielanie łoju,chroni przed stanami zapalnymi i korzystnie wpływa na krążenie krwi.
Skarpety bez żadnego ucisku. Perfekcyjnie przylegają do nogi, nie tworząc żadnych zmarszczeń i fałd. Bezszwowa technologia całkowicie eliminuje wszelkie podrażnienia w obrębie palców stopy, zabezpiecza przestrzenie między palcami przed otarciami i sprawia, że terapeutyczne działenie srebra dociera do tak delikatnych i wrażliwych miejsc stopy. Specjalnie "żebrowana" konstrukcja skarpet gwarantuje, że się nie zsuwają.
Wyrób medyczny Klasy I.
Kolor: białe, czarne.
Skład: 82% Bawełna, 9% X-Static, 6% Poliamid, 3% Elastan

BEZUCISKOWE SKARPETKI DLA DIABETYKÓW