Model: 5902
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: Relaxsan

Elastyczne bawełniane slipki przeznaczone dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 do 36 miesięca z dodatkiem włókna Crabyon, które nadaje właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i regenerujące skórę. Włókno to pomaga przeciwdziałać podrażnieniom  i leczyć atopowe zapalenia skóry. Pełni również aktywne funkcje w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów.

Skład:
71% CO - Bawełna
25% PR - Włókno Crabyon
4% EA - Elastan
Jeden rozmiar dla dzieci od 6-go do 36-go miesiąca życia!
Kolory: biały.
Konserwacja:
pranie bielizny damskiej
Prać w maksymalnej temperaturze 40°C. Nie prasować, nie czyścić chemicznie, nie wybielać, nie suszyć w suszarkach bębnowych w wysokiej temperaturze.

O włóknie Crabyon
Linia zainspirowana naturą, powstała tak, by spełniać potrzeby mamy i dziecka. Produkty tej linii RelaxMaternity zostały wyprodukowane z dodatkiem włókna Crabyon - rewolucyjnego włókna powstałego w wyniku najnowocześniejszych japońskich technologii. Innowacyjne włókno to mieszanka chitosanu - naturalnego polisachardu powstałego z chityny (substancji naturalnej obecnej w dużych ilościach w muszlach skorupiaków) i wiskozy ( naturalnego włókna powstałego z celulozy z drewna).
Chitosan, znany już w medycyne ze swoich właściwości terapeutycznych, posiada unikalne własności: potwierdzoną bakteriobójczość, całkowitą kompatybilność ze skórą ludzką, co daje jej właściwości antyalergiczne, a także wysokie zdolności absorbcji wilgoci.
Wysoki stopień komfortu, antyalergiczność, zdolność utrzymywania zbilansowanego poziomu nawilżenia skóry, a tym samym przeciwdziałania jej odwodnieniu - wszystko to sprawia, że linia ta jest szczególnie polecana dla osób z wyjątkowo wrażliwą i delikatną skórą, jak skóra dziecka. 
Nowe włókno Crabyon, powstałe z połączenia chitozanu i wiskozy, utrzymuje swoje właściwości przez długi czas, nawet będąc poddane wielokrotnemu praniu czy zużyciu w procesie noszenia. Co więcej, crabyon jest materiałem organicznym, w 100% biodegradowalnym.
Wszystkie produkty linii Crabyon są wykonane w najnowszej technologii, by gwarantować maksymalny komfort, elastyczność i wygodę w użyciu, a także by móc adaptować się i dopasowywać do ciała przez pierwsze 3 lata życia dziecka. Wszystkie produkty są bielizną najwyższej jakości.

RelaxMaternity Baby to trzy linie produktów
 BAWEŁNIANA BIELIZNA   bielizna dziecięca relaxsan
   MLEKO