Model: LA-5075
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Artzt Vitality

 Logo: ARTZT vitality                                                                                              

Zalety produktu:

 • możliwość zmiany intensywności obciążenia poprzez regulację częstotliwości drgań.
 • uchwyt redukujący przeniesienia obciążenia na poszczególne stawy,
 • wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów w Niemczech,
 • instruktaż ćwiczeń od pobrania na stronie: www.artzt-vitality.de,
 • trening całego ciała poprzez aktywację nerwowo-mięśniową mięśni: nóg, pośladków, bioder,klatki piersiowej, pleców, ramion i przedramion,
 • powoduje wzmocnienie mięśni głębokich (kręgosłupa, ramion, miednicy)
 • Produktem ARTZT Vitality Bioswing® można poruszać w dwóch płaszczyznach:
  - Do przodu i do tyłu (ZAWSZE w przedłużeniu przedramion)
  - W górę i w dół albo w prawo i w lewo (ZAWSZE pod kątem 90° w stosunku do przedramion)

Ważący 160 g i mierzący 150 cm ARTZT Vitality Bioswing® został wyprodukowany ze specjalnie przetestowanej stali sprężynowej, która wykorzystywana jest także w przemyśle motoryzacyjnym. Materiał ten nie łamie się i jest bardzo elastyczny. ARTZT Vitality Bioswing® dzięki specjalnie zaprojektowanej i przetestowanej budowie oraz najwyższej jakości wykonaniu posiada szereg unikatowych cech: elementy tłumiące na uchwycie powodują, że przybór ten bardzo miękko reaguje na ruchy. Redukują one także miejscowe obciążenia działające na staw nadgarstkowy i staw kciuka. Dzięki temu uniknąć można niekontrolowanych ruchów ARTZT Vitality Bioswing®.

Ponadto ARTZT Vitality® Bioswing® wyposażony jest w indywidualnie regulowany regulator drgań, co sprawia, że użytkownik może manualnie dozować drgania. ARTZT Vitality Bioswing® umożliwia manualne ustawienie intensywności obciążeń od 3,2 do 4,4 Hz. W praktyce oznacza to, że im bardziej w kierunku do zewnątrz ustawiony jest regulator drgań tym łatwiej jest wykonać ćwiczenie. Umożliwia to efektywny trening zarówno zwykłym osobom jak i sportowcom wyczynowym.


ARTZT Vitality Bioswing® znajduje zastosowanie między innymi w rehabilitacji nerwowo-mięśniowej, przykładowo przy chronicznej nierównowadze mięśniowej lub po urazach w obrębie kręgosłupa lub stawów barkowych.
Profesjonalni sportowcy, którzy narażeni są na jednostronne obciążenia (np. tenis ziemny, rzut oszczepem, golf) używają ARTZT Vitality Bioswing® do wzmacniania każdej partii mięśniowej i stabilizacji poszczególnych stawów.