loadingimg

Wczytuję dane...

Metody płatności

metody płatności

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
 PUSH CARE OCHRONNY PAS KRZYŻOWO-LĘDŹWIOWY
 PUSH CARE OCHRONNY PAS KRZYŻOWO-LĘDŹWIOWY
 PUSH CARE OCHRONNY PAS KRZYŻOWO-LĘDŹWIOWY
PUSH CARE OCHRONNY PAS KRZYŻOWO-LĘDŹWIOWY
Push Braces
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 24 godzin

Producent: Push Braces

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
Cena:395,00 PLN*
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
*z podatkiem VAT
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Pas na kręgosłup PUSH CARE zmniejsza ból w dolnej części pleców dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku. Wygodna poduszeczka w rejonie dolnej części pleców z czterema wypukłymi punkatami, zapewnia uczucie przyjemnego ucisku. Poduszeczka ta jest wyjmowalna, a nacisk można łatwo regulować, dopasowując go do indywidualnych potrzeb. Kształt i materiał pasa powodują, że nosi się go wygodnie, podczas czynnosci wykonywanych na stojaco lub siedząco, w domu lub w pracy. Anatomiczne dopasowanie gwarantujące utrzymanie właściwej postawy. Pas jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dobre dopasowanie do ciała sprawia, że pas ten jest niewidoczny, jeśli nosi się go pod ubraniem.
Wskazania:
  • Przewlekłe bóle lędźwiowego odcinka kręgosłupa
  • Zabezpieczenie przy wykonywaniu czynności obciążających kręgosłup (prewencja wtórna)
  • Zespoły korzeniowe i bólowe (rwa kulszowa)

Rozmiar

Obwód  w cm

POMIAR BIODER

1 65 - 75
2 75 - 85
3 85 - 97
4 97 - 110
5 110 - 125
6 125 - 145


PUSH TO ATRAKCYJNY ASORTYMENT PODZIELONY NA PROFILE CARE, MED I ORTHO.
PUSH CARE
PUSH CARE to ortezy przeznaczone dla osób, których codzienna swoboda ruchów została  ograniczona przez lekką kontuzję. Każdy produkt cechuje wysoki stopień efektywności, komfortu i jakości. Gwarancja zmniejszenia bólu i poprawienia stabilności poprzez regulowany ucisk. 
PUSH MED
PUSH MED oferuje rozwiązanie w przypadku leczenia i zapobiegania urazom układu ruchowego.  Ortezy zmniejszają ewentualny ból, zwiekszając w ten sposób możliwości fizyczne funkcjonowania chorych stawów przy obciążeniu. 
push ortho
Ortezy PUSH ORTHO  używane są w przypadku zaburzeń lub ograniczenia funkcjonalności układu  ruchowego. Najważniejsze jest właściwe podtrzymanie mechaniczne. Pełnią ważną rolę w przypadkach ponownego ustawiania i stabilizacji, kompensując w ten sposób utratę normalnej funkcjonalności.