Model: 5065 Omo Neurexa
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: OttoBock

                                                                                                                             

Omo Neurexa stabilizuje i pozycjonuje Twoje ramię podczas rehabilitacji, przydając się szczególnie podczas treningu ruchowego. Pomaga uśmierzać ból, co z kolei pomaga pacjentowi w szybkim powrocie do normalnych zajęć.

Cechy produktu:

  • Stabilizuje ramię i dociąga główkę kości ramiennej do łopatki
  • Uśmierza ból
  • Ułatwia aktywną rehabilitację — na przykład trening ruchowy
  • Umożliwia korzystanie z ramienia w procesie rehabilitacji i nauki chodu
  • Zapobiega wewnętrznej rotacji ramienia
  • Materiał PCM (ang. Phase Change Material); materiał regulujący temperaturę przy skórze; miękki i wygodny
  • Stabilizacja i aktywność

Kiedy użyjesz ortezy Omo Neurexa, poczujesz, że Twoje ramię jest bezpieczne. Prawdopodobnie wzrośnie poziom Twojej aktywności, ponieważ odzyskasz poczucie równowagi, a odczuwany w ręce ból znacznie się zmniejszy. Omo Neurexa jest także bardzo przydatnym narzędziem wspomagającym rehabilitację.

Delikatna i wygodna
Omo Neurexa jest ortezą niezwykle wygodną, jako że wytwarza się ją z delikatnego materiału ComforTemp, regulującego temperaturę. Może być noszona przez cały dzień. Materiał pozostaje suchy i chłodny, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Bardzo łatwe jest utrzymanie ortezy w czystości: wystarczy wrzucić ją do pralki i wyprać w temperaturze 40° C.

 

 

Najwyższej jakości wyroby serii NEUREXA, wykonane są z włókna węglowego (28U11, 28U23), włókna szklanego (28U22) oraz z przyjaznego dla skóry i odpornego na zużycie materiału PCM, regulującego temperaturę przy skórze oraz przepuszczającego powietrze (4165, 5065, 8165). Ortezy te zapewniają idealne trzymanie się w miejscu nałożenia oraz nie zaburzają krążenia krwi. Anatomiczny krój gwarantuje pełne przyleganie do ciała, umiarkowaną kompresję, zapewniając tym samym efektywny trening sensomotoryczny. Produkty serii NEUREXA w zależności od części ciała na które są stosowane, posiadają wewnętrzne wzmocnienia, paski Velcro lub silikonowe elementy, zapewniając tym samym odpowiedni ucisk (działanie przeciwobrzękowe), odciążenie lub stabilizację.