Model: AB01
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN
Producent: Orliman

 Kolor beżowy - 14 dni roboczych wynosi realizacja zamowienia!

BOXIA® A.F.O. - PODCIĄG NA OPADAJĄCĄ STOPĘ

System Boxia® składa się z dwóch oddzielnych części: opaski podudziowej mocowanej nad kostką i antypoślizgowej części z haczykiem, którą umieszcza się pomiędzy językiem obuwia a sznurowaniem (do stosowania w połączeniu z obuwiem sznurowanym). Obie części są połączone elastycznym paskiem, który jest regulowany zgodnie z wymaganym poziomem zgięcia grzbietowego stopy. Opaska podudziowa posiada w dwóch miejscach (okolica ścięgna Achillesa i przednia część podudzia) wewnętrzne wyściółki żelowe zapewniające wysoki poziom wygody podczas chodzenia. Orteza zapewnia dyskrecję i wygodę, ponadto zajmuje mało miejsca w bucie.

Działanie: podciąg na opadającą stopę unosi przednią część stopy, umożliwiając zgięcie podeszwowe przy pięcie w momencie zdjęcia ciężaru ze stopy. Siła podciągania stopy jest regulowana w sposób płynny. Zapobiega ryzyku potykania się o różne przedmioty, takie jak dywaniki, krawężniki i nierówne powierzchnie. Ponadto konstrukcja pozwala na lekką korekcję pronacyjnego lub supinacyjnego ustawienia stopy.

Zalecenia: opadająca stopa w przebiegu różnych jednostek chorobowych, pronacyjne lub supinacyjne ustawienie przodostopia.

Kolor: czarny ( AB01) lub beżowy (AB02).

Uwaga: rozmiary XS oraz  wersja AB02 (kolor beżowy) są na zamówienie - czas realizacji wynosi 14 dni roboczych.

Komplet: każdy egzemplarz AB01 obejmuje:
AB10 (pasek elastyczny)1 sztuka
AB11 (zaczep do buta pod sznurowanie) 2 sztuki
AB13 (haczyki w kształcie litery „S”) 2 sztuki

 BOXIA PODCIĄG NA OPADAJĄCA STOPE

Rozmiar XS/0 S/1 M/2 L/3