Gwarancja: 24 miesięcy
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN

Produkt zalecany jest do zastosowania w pomieszczeniach w których przebywają dzieci, osoby dorosłe cierpiące z powodu alergii na roztocze kurzu oraz osób chcących profilaktycznie zabezpieczyć miejsce zamieszkania przed ich obecnością. Polecany szczególnie w schorzeniach takich jak:

  • astma oskrzelowa, 
  • alergiczny nieżyt nosa, 
  • alergiczne zapalenie skóry, 
  • alergiczne zapalenie spojówek, 
  • zapalenie oskrzeli.

Działanie:

Produkt działa w sposób ciągły, w celu zapobiegania obecności roztoczy w środowisku, w którym przebywają alergicy. Można go bezpiecznie zastosować np. w dziecięcym pokoju przy łóżeczku, umieścić w salonie czy kuchni na stoliku lub zainstalować w samochodzie.
Urządzenie emituje szereg impulsów ultradźwiękowych, zdolnych do stopniowego zmniejszenia stężenia roztoczy w środowisku w którym jest zainstalowany, w tym samym czasie powodując stopniowe zmniejszenie objawów alergi.

Dane techniczne:
Częstotliwość: 40.0000 Hz
Wymiary: 110 x 65 x 40 mm
Pomiary ultrasonograficzne: Dźwiękowe ciśnienie akustyczne było mierzone w różnych odległościach od urządzenia. Maksymalny poziom został zaobserwowany w odległości 1 cm od urządzenia i wynosił 86,5dB. Maksymalny limit dopuszalny przez WHO (Światową Organizację Zdrowia) wynosi 110dB