Neurodyn Classic aktywna orteza na opadającą stopę

350zł

Orteza do dynamicznej kompensacji porażeń połowiczych wiotkich w przebiegu udaru mózgu bądź chorób zwyrodnieniowych układu nerwowego. Stosowana w przypadku niedowładu /braku lub ograniczonej funkcji unoszenia stopy a także po urazach związanych z uszkodzeniem nerwu strzałkowego.Specjalny materiał z którego jest wykonana orteza dynamicznie stymuluje ruch unoszenia stopy podczas codziennego chodzenia zapewniając optymalny stereotyp ruchowy tak bardzo potrzebny do reedukacji i rehabilitacji neurologicznej.             

 

Zastosowanie:

  • Porażenie nerwu strzałkowego.
  • Wszystkie stopnie wykształcenia, zwłaszcza przy lekkich do średnich niedowładach podnoszenia stopy lub palców stopy (KG 2-4).

 

Działanie:

  • Dwa obwodowe elastyczne podciągi splecione w ósemkowa pętle, umożliwiają swobodne zgięcie podeszwowe i powodują w fazie uginania dobry powrót stopy. Dzięki temu prawie fizjologiczne stawianie nogi.
  • Boczne wzmocnienia zabezpieczają przez przypadkowym skręceniem stopy.
  • Wysoki komfort noszenia.

 

Technika:

  • Tekstylna orteza stopy ze splecionymi w ósemkowa pętle elastycznymi podciągami jak i nieelastycznymi podciągami bocznymi.
     

 Produkt występuje w wersji na prawą lub lewą stopę.

Kolor : czarny

Kolor beżowy - na indywidualne zamówienie - czas realizacji do uzgodnienia.

Prosimy o informację e-mail: info@ medicalbroker.pl

Obwód nad kostką w cmRozmiar
poniżej 191
19 - 212
21 - 233
23 - 254
25 - 275

 

Opinie

Napisz opinię

Neurodyn Classic aktywna orteza na opadającą stopę

Neurodyn Classic aktywna orteza na opadającą stopę

Orteza do dynamicznej kompensacji porażeń połowiczych wiotkich w przebiegu udaru mózgu bądź chorób zwyrodnieniowych układu nerwowego.Stosowana w przypadku niedowładu i ograniczonej funkcji unoszenia stopy.

20 innych produktów w tej samej kategorii: