Sprzęt ortopedyczny

MASKA NOSOWA FLEXIFIT 407 FISHER & PAYKEL

500zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieModel 407 (w odróżnieniu od 405) posiada specjalny elastyczny odcinek w ramię nakrycia głowy, który utrzymuje taką samą siłę maski, gdy głowa odchyla się w górę lub w dół.


Czytaj więcej

Maska nosowa model FLEXIFIT 407 dedykowana jest kobietom w wąskiej, pociągłej twarzy.

Do terapii CPAP dostępny jest duży wybór masek: nosowych, ustnych, twarzowych (na usta i nos jednocześnie).

 Cechy masek Fisher& Paykel :

  • dobre przyleganie
  • dopasowanie
  • lekkość
  • łatwość w użyciu

Maska powinna być czyszczona codziennie.
Silikonowa osłonka, szara pianka i paski mocujące powinny być zdjęte z ramy maski. Szara pianka może być czyszczona jedynie wilgotną szmatką, nie wolno jej moczyć – może to spowodować jej stwardnienie i kruchość, skracając czas jej używania. Silikonową nakładkę i ramkę maski można umyć ciepłą wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia. Paski mocujące powinny być raz w tygodniu pranie ręcznie w ciepłej wodzie z mydłem.

Uwaga: Produkt nie podlega zwrotowi ani wymianie ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W stosunku do takich rzeczy zgodnie art. art. 38 pkt 5 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość jeżeli zapieczętowane opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu rzeczy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MASKA NOSOWA FLEXIFIT 407 FISHER & PAYKEL

MASKA NOSOWA FLEXIFIT 407 FISHER & PAYKEL

Model 407 (w odróżnieniu od 405) posiada specjalny elastyczny odcinek w ramię nakrycia głowy, który utrzymuje taką samą siłę maski, gdy głowa odchyla się w górę lub w dół.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: