Sprzęt ortopedyczny

Orteza odwodząca stawu barkowego z regulacją kąta odwiedzenia Otto Bock

650zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza odwodząca stawu barkowego z regulacją kąta odwiedzenia Otto Bock Omo Immobil. Dzięki wielu możliwościom w zakresie przystosowania ortezy do indywidualnych potrzeb pacjenta, unieruchomienie barku odpowiada zawsze Twoim potrzebom.


Czytaj więcej

Orteza odwodząca stawu barkowego z regulacją kąta odwiedzenia Otto Bock 50A10 Omo Immobil dostępna w naszym sklepie medycznym ma możliwość  regulacji ustawienia odwiedzenia w stawie barkowym w 5 zakresach ruchu - 0°, 15°, 30°, 60° i 90° co jest potrzebne do przeprowadzenia pełnego procesu rehabilitacji po urazie i operacji barku.


Cechy ortezy odwodzacej staw barkowy Omo Immobil:

  • Nadzwyczajny poziom funkcjonalności dzięki dużej liczbie opcji regulacji
  • Orteza wykonana z materiału przepuszczającego powietrze, wkładka nadaje się do prania, co zwiększa wygodę użytkowania
  • Łatwa w użyciu,
  • Atrakcyjny wygląd, niewielkie rozmiary
  • Indywidualne rozwiązania
  • Aparaty odwodzące ramię takie jak modele 50A10 Omo Immobil i/lub 50A11 Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu
  • Stopniowa zmiana regulacji kąta odwiedzenia w zakresie 0°, 15°, 30°, 60° lub 90°

Łatwe użytkowanie

Pomimo swojej niewielkiej wagi, funkcjonalna rama szkieletowa ortezy gwarantuje znaczny poziom stabilności, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli dodać do tego pokrycie wykonanie z przewiewnej dzianiny, nadającą się do prania wkładkę oraz zgrabny design, mamy pewność, że użytkownik będzie mógł używać ortezy z przyjemnością. Wkładka pod dłoń mocowana jest na rzepy, dzięki czemu można ją dopasować do długości przedramienia. Funkcjonalne mocowania na rzepy znajdujące się na końcach pasów, na ramieniu oraz w talii, ułatwiają nakładanie/zdejmowanie aparatu.
 
RozmiarWzrost w cm
S150 - 165
M165 - 175
Lpowyżej 175

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza odwodząca stawu barkowego z regulacją kąta odwiedzenia Otto Bock

Orteza odwodząca stawu barkowego z regulacją kąta odwiedzenia Otto Bock

Orteza odwodząca stawu barkowego z regulacją kąta odwiedzenia Otto Bock Omo Immobil. Dzięki wielu możliwościom w zakresie przystosowania ortezy do indywidualnych potrzeb pacjenta, unieruchomienie barku odpowiada zawsze Twoim potrzebom.

8 innych produktów w tej samej kategorii: