Sprzęt ortopedyczny

Chodaki zdrowotne Scholl Clog Super Comfort

290zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Chodaki zdrowotne Scholl Clog Super Comfort mają podeszwę wykonaną z drewna,która  stymuluje każdą część stopy do pracy. Kształt podeszwy zmusza mięśnie stopy do ciągłego ćwiczenia, rozgrzewa je oraz poprawia krążenie. Zapewnia nogom zdrowie i dobry wygląd.

Czytaj więcej

Chodaki zdrowotne Scholl Clog Super Comfort mają podeszwę wykonaną z drewna, która  stymuluje każdą część stopy do pracy. Kształt podeszwy zmusza mięśnie stopy do ciągłego ćwiczenia, rozgrzewa je oraz poprawia krążenie. Zapewnia nogom zdrowie i dobry wygląd. Precyzyjnie wykonana cholewka z licowej skóry przyjemnie układa się na nodze. Liczne perforacje nie tylko zdobią, ale również poprawiają przepływ powietrza. Wyprofilowana wkładka z ekologicznej skóry raz drewna pozwala cieszyć się komfortem na każdym kroku.

Stabilny obcas (5 cm) odpowiednio wspiera i ładnie eksponuje sylwetkę. Złote logo Scholl podkreśla markę produktu.


Rozmiary: 36 - 46

Kolory:
biały, granatowy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chodaki zdrowotne Scholl Clog Super Comfort

Chodaki zdrowotne Scholl Clog Super Comfort

Chodaki zdrowotne Scholl Clog Super Comfort mają podeszwę wykonaną z drewna,która  stymuluje każdą część stopy do pracy. Kształt podeszwy zmusza mięśnie stopy do ciągłego ćwiczenia, rozgrzewa je oraz poprawia krążenie. Zapewnia nogom zdrowie i dobry wygląd.

7 innych produktów w tej samej kategorii: