Sprzęt ortopedyczny

Dlaczego warto kupować na platformie internetowej medicalbroker.pl? 

  Ponieważ warto dbać o jakość zdrowia... 

Kupując w naszym serwisie internetowym zyskujesz pewność otrzymania nowych i oryginalnych produktów,spośród najlepszych,światowych marek branży medycznej  i profilaktycznej.

 Produkty oryginalne - pochodzące wyłącznie od wyselekcjonowanych producentów

Jako Nasz klient otrzymujesz towar, który pochodzi bezpośrednio od producenta wraz z jego gwarancją i pełnym serwisem. Dlatego jego oryginalność i działanie nie podlega żadnym wątpliwościom.W związku z tym niekiedy możliwe są opóźnienia w dostawie produktów zważywszy na braki produkcyjne albo magazynowe tego rozmiaru/modelu u producenta. O tym fakcie Klient zostaje przez nas niezwłocznie poinformowany, w formie  e -mail lub telefonicznie. 

Twój wybór jest dla Nas najważniejszy...

 Biuro Obsługi Klienta

Nie wiesz jaki produkt wybrać, by najlepiej spełnił Twoje oczekiwania?

Napisz do nas : info@medicalbroker.pl    

Odpowiadamy na każde pytanie e-mail/tel.

Doradzimy Ci produkty najlepiej  dostosowane do Twoich  potrzeb.

 

 Szybka i pewna dostawa towaru

Wszystkie towary wysyłamy ubezpieczoną przesyłką firmą kurierską. Dzięku temu masz 100% pewności, że zamówiony przez Ciebie towar dotrze bezpiecznie i szybko prosto do Twoich rąk. Od razu po nadaniu przesyłki zostaniesz poinformowany o tym e-mailem.Dostarczenie produktu do klienta następuje w czasie od 1-3 dni roboczych w przypadku towarów dostępnych "od ręki"(24h), oraz do 30 dni roboczych w przypadku produktu na zamówienie. Drogi Kliencie jeżeli robisz zakupy przez internet po raz pierwszy, pamietaj że masz prawo zwrotu nowego towaru w ciągu 10 dni.

 Bezpieczne płatności

W naszym sklepie to Ty wybierasz jak chcesz zapłacić za swoje zamówienie. Specjalnie dla wygody naszych Klientów udostępniliśmy w  sklepie internetowym najpopularniejsze metody płatności takie jak: przelew, natychmiastowe i bezpieczne płatności elektronicznie: Sofortbanking, płatność kartą kredytową, płatność w znanym ogólnoświatowym systemie PayPal oraz płatność pobraniowa gotówką.

Jeśli Państwo dopiero zaczynają swoją przygodę z płatnościami online, warto w tym miejscu powiedzieć o przewadze takiej formy płacenia, nad tradycyjnymi metodami opłat gotówką (za pobraniem). Najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo dzięki temu, iż nie ma potrzeby posiadania pieniędzy w portfelu oraz fakt iż zawsze posiadamy dowód przeprowadzonej transakcji online, w swoim banku a także potwierdzenie że transakcje internetowe spełniają najwyższe standardy zabezpieczenia danych osobowych.Zapraszamy 

Zespół medicalbroker.pl


Kategorie

Promocje