Sprzęt ortopedyczny

Metody płatności

PRZELEW BANKOWY

Jest to najbezpieczniejsza i najprostsza metoda płatności ,wybierając ten sposób płatności, dokonujesz przelewu pieniędzy ze swojego konta bankowego  bezpośrednio na konto naszego sklepu,wykluczając firmy zewnetrzne pośredniczące w tej płatności. W tytule przelewu podaj numer swojego zamówienia, który otrzymałeś w wiadomości e-mail potwierdzającej zakupy w naszym sklepie. Prawidłowy tytuł przelewu powinien zawierać informację o numerze zamowienia oto przykład " Opłata za zamówienie numer xyz”, co pozwoli nam na szybka weryfikację wpłaty z zamówieniem w sklepie i wysłanie go do Ciebie.Pamiętaj że dokonując przelewu bankowego posiadasz zawsze dokument zakupu towaru w swoim banku,który my traktujemy na równi z paragonem badź fakturą.

PayPal

To jedna z najbezpieczniejszych platform płatniczych świata. Ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze płatności online zaowocowało opracowaniem skutecznych metod ochrony danych. Twoje dane finansowe (numer rachunku i karty) są  bezpieczne, ponieważ zapisane są w zaszyfrowanej postaci na  bezpiecznych serwerach. Dzięki temu nie musisz ich udostępniać osobie otrzymującej lub wysyłającej płatność. Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, wszystkie transakcje są monitorowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez zespół specjalistów do spraw bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest identyfikacja podejrzanych czynności i zachowań oraz ochrona naszych użytkowników przed nieautoryzowanymi transakcjami. Dodatkowo, zarówno sprzedający, jak też kupujący objęci są programem ochrony kupujących i sprzedających.

POBRANIE

To forma płatności ,która polega na przekazaniu płatności gotówkowej  przy odbiorze towaru kurierowi, który go dostarcza czyli (firmia kurierska). W tym wypadku należy posiadać przy sobie określoną sumę pieniędzy.


Kategorie

Promocje