Sprzęt ortopedyczny

DefibrylatoryPokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Nowoczesne defibrylatory AED i szkoleniowe

W sytuacji zatrzymania akcji serca na udzielenie pierwszej pomocy jest niewiele czasu. Często trzeba podjąć działanie zanim na miejsce dotrze karetka pogotowia. W takich sytuacjach nieodzownym rozwiązaniem jest defibrylator AED.

Czym jest defibrylator AED?

Defibrylatory AED to urządzenia, które umożliwiają przeprowadzenie automatycznej defibrylacji zewnętrznej również osobom niemającym przeszkolenia medycznego. Ten sprzęt medyczny, po podpięciu elektrod do klatki piersiowej poszkodowanego analizuje pracę jego serca i opracowuje kierunek działania ratunkowego – m.in. dopasowuje moc i częstotliwość generowanych impulsów.

Defibrylator AED:

  • pozwala w efektywny i bezpieczny sposób udzielić pierwszej pomocy m.in. przy zatrzymaniu akcji serca także osobom, które nie mają wiedzy medycznej,

  • jest zaawansowanym urządzeniem, dzięki któremu medycyna ratunkowa wkracza w zupełnie nową fazę,

  • to sprzęt, który zawiera kompletny zestaw akcesoriów niezbędnych do wykonania resuscytacji krążeniowo-oddechowej w zróżnicowanych warunkach.

Defibrylator szkoleniowy – przygotowanie do udzielania pierwszej pomocy

Choć korzystanie z defibrylatorów AED jest intuicyjne, warto zaznajomić z ich sposobem działania osoby, które w przyszłości mogą udzielać pierwszej pomocy. Temu celowi służy defibrylator treningowy. To urządzenie będące repliką konkretnego modelu defibrylatora AED z programami symulacyjnymi. Sprawdza się podczas kursów pierwszej pomocy, m.in. w zakładach pracy czy dla personelu obiektów sportowych bądź placówek szkolnych.

Bez względu na to, czy potrzebny Ci profesjonalny defibrylator AED, czy defibrylator szkoleniowy – skorzystaj z oferty naszego sklepu. Proponujemy markowe modele urządzeń, które spiszą się niezawodnie w procesie udzielania pierwszej pomocy.

Jeśli chcesz zakupić niezawodny defibrylator, cena nie powinna odgrywać kluczowej roli. Jednak my zadbaliśmy, aby zaoferować Ci te innowacyjne urządzenia na korzystnych warunkach finansowych. Złóż zamówienie już teraz lub – w razie wątpliwości – skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Zapraszamy do współpracy!

Kategorie

Promocje