Sprzęt ortopedyczny

Wałek do ćwiczeń Formula Fit Roll Maxafe Ledragomma

219zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieWyjątkowe odczucia podczas ćwiczeń. Formula Fit Roll Maxafe®, to wałek wypełniony powietrzem szczególnie przydatny do rehabilitacji. Średnica: 24cm Długość: 75cm Kolor: biały Materiał: ®flexton silpower patent Ledragomma


Czytaj więcej

Wałek do ćwiczeń Formula Fit Roll Maxafe®, to wałek wypełniony powietrzem, szczególnie przydatny do fizjoterapii i treningu sportowego.

Średnica: 24cm
Długość: 75cm
Kolor: biały
Materiał: ®flexton silpower- patent Ledragomma- odpowiednik ABS (Anti Burst System) oraz SDS (Slow Deflate System)

 

 

Trochę historii...

Powstała w 1950 roku firma Ledragomma jako pierwsza na świecie wyprodukowała piłki rehabilitacyjne na zlecenie szwajcarskich lekarzy. Jej długie doświadczenie w tym zakresie, jak również stałe ulepszanie produktów i badania w tym zakresie pozwoliły stworzyć nowy, bezpieczny i trwały materiał nazwany ™flexton silpower (pat.pend.). Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowo mocnych i bezpiecznych piłek. Certyfikat ISO 9001:2000 oraz System Kontroli Jakości potwierdzają wysoką jakość i podkreśla podstawowy cel firmy: satysfakcję klienta.

Dlaczego piłki rehabilitacyjne LEDRAGOMMA?

  • Pierwszy na świecie producent. To właśnie firma Ledragomma® uruchomiła jako pierwsza na świecie produkcję piłek rehabilitacyjnych. Były to lata 50‐te ubiegłego wieku. Tak długie doświadczenie zobowiązuje.
  • Najprzyjemniejsze piłki gimnastyczne w dotyku. To właśnie flexton silpower (patent Ledragomma) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy niskiej wadze oraz aksamitnym w dotyku materiale.
  • Najlżejsze piłki z ABS. Niewielki ciężar piłek do ćwiczeń bezpośrednio wpływa na komfort ćwiczeń. 
  • Produkt medyczny. Wszystkie piłki rehabilitacyjne Ledragomma wyprodukowane są zgodnie z dyrektywą MEDICAL DEVICES 93/42 CEE, co ma bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości oraz cenie.
  • 2 lata gwarancji! Tego nie oferuje żaden producent piłek gimnastycznych. Wyjątkowa jakość i trwałość produktów Ledragomma® pozwala wydłużyć okres gwarancji do 2 lat.
  • Obciążenie dynamiczne, aż 600kg! Piłki gimnastyczne PROmaxafe, to jedyne piłki do ćwiczeń z dopuszczalnym obciążeniem dynamicznym do 600kg.
  •  Możliwość naprawy. Istnieje możliwość załatania piłek rehabilitacyjnych z materiału Maxafe.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wałek do ćwiczeń Formula Fit Roll Maxafe Ledragomma

Wałek do ćwiczeń Formula Fit Roll Maxafe Ledragomma

Wyjątkowe odczucia podczas ćwiczeń. Formula Fit Roll Maxafe®, to wałek wypełniony powietrzem szczególnie przydatny do rehabilitacji. Średnica: 24cm Długość: 75cm Kolor: biały Materiał: ®flexton silpower patent Ledragomma

21 innych produktów w tej samej kategorii: