Sprzęt ortopedyczny

Elastyczna otwarta orteza rzepki rodisil Orliman

350zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Zawiera pierścień silikonowy, który kontroluje rzepkę we wszystkich kierunkach. W trakcie chodzenia pierścień na rzepkę uciskają i masują jej okolicę powodując redukcję obrzęku limfatycznego.


Czytaj więcej

 STABILIZATOR STAWU KOLANOWEGO Z OTWARTĄ RZEPKĄ I FISZBINAMI BOCZNYMI 

Opis: stabilizator stawu kolanowego wykonany z oddychającego, elastycznego dzianinowego materiału. Zawiera pierścień silikonowy, który kontroluje rzepkę we wszystkich kierunkach. W trakcie chodzenia pierścień i materiał frotte zakrywający otwór na rzepkę uciskają i masują jej okolicę powodując redukcję obrzęku limfatycznego oraz resorpcję krwiaka, poprzez zwiększenie intensywności miejscowego metabolizmu komórkowego. Stalki boczne zapobiegają zwijaniu się dzianiny i zwiększają stabilizację boczno-przyśrodkową stawu.

Orteza kolana jest komfortowa w stosowaniu i łatwa w zakładaniu, obszar podkolanowy ma specjalne utkanie gwarantujące przewiewność oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci. Pierścień silikonowy w części dolnej przylegającej do więzadła właściwego rzepki jest wyprofilowany zgodnie z anatomią tej części kolana pozwalając na efektywną stabilizację rzepki w przypadkach występujących podwichnięć, zwichnięć lub stanów zapalnych. Wewnątrz rękawa znajduje się silikonowe wykończenie zapobiegające zsuwaniu się stabilizatora.


Zastosowanie: podrażnienia (Tendomiopatie, pierwsza faza ligamentozy, artrozy średniego stopnia, po urazach, pooperacyjnie w Arthritis), wypadki niestabilności (rzepkowych i/lub boczno-przyśrodkowych).

Kolor: czarny 9105 lub beżowy 8105.

 elastyczny stabilizator rzepki Orliman 9105
Rozmiary ortezy na rzepkę Rodisil Orliman:

RozmiarObwód uda AObwód łydki B
138 - 41 cm28 - 31 cm
241 - 44  cm31 - 34 cm
344 - 47 cm34 - 37 cm
447 - 50 cm37 - 40 cm
550 - 53 cm40 - 43 cm
653 - 56 cm43 - 46 cm
756 - 59 cm46 - 49 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elastyczna otwarta orteza rzepki rodisil Orliman

Elastyczna otwarta orteza rzepki rodisil Orliman

Zawiera pierścień silikonowy, który kontroluje rzepkę we wszystkich kierunkach. W trakcie chodzenia pierścień na rzepkę uciskają i masują jej okolicę powodując redukcję obrzęku limfatycznego.

26 innych produktów w tej samej kategorii: