Sprzęt ortopedyczny

Elastyczny stabilizator na kolano z zakrytą rzepką Rodisil Orliman

300zł

 STABILIZATOR STAWU KOLANOWEGO Z ZAKRYTĄ RZEPKĄ I FISZBINAMI BOCZNYMI 

Opis: stabilizator stawu kolanowego wykonany z oddychającego, elastycznego dzianinowego materiału. Zawiera pierścień silikonowy, który kontroluje rzepkę we wszystkich kierunkach. W trakcie chodzenia pierścień i materiał frotte zakrywający otwór na rzepkę uciskają i masują jej okolicę powodując redukcję obrzęku limfatycznego oraz resorpcję krwiaka, poprzez zwiększenie intensywności miejscowego metabolizmu komórkowego. Stalki boczne zapobiegają zwijaniu się dzianiny i zwiększają stabilizację boczno-przyśrodkową stawu.

Orteza kolana jest komfortowa w stosowaniu i łatwa w zakładaniu, obszar podkolanowy ma specjalne utkanie gwarantujące przewiewność oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci. Pierścień silikonowy w części dolnej przylegającej do więzadła właściwego rzepki jest wyprofilowany zgodnie z anatomią tej części kolana pozwalając na efektywną stabilizację rzepki w przypadkach występujących podwichnięć, zwichnięć lub stanów zapalnych. Wewnątrz rękawa znajduje się silikonowe wykończenie zapobiegające zsuwaniu się stabilizatora.


Zastosowanie: podrażnienia (Tendomiopatie, pierwsza faza ligamentozy, artrozy średniego stopnia, po urazach, pooperacyjnie w Arthritis), wypadki niestabilności (rzepkowych i/lub boczno-przyśrodkowych).
Kolor: czarny 9104 lub beżowy 8104.

 Tabela pomiarowa ortezy Orliman 9104

RozmiarXS/1S/2M/3L/4XL/5XXL/6XXXL/7

Opinie

Napisz opinię

Elastyczny stabilizator na kolano z zakrytą rzepką Rodisil Orliman

Elastyczny stabilizator na kolano z zakrytą rzepką Rodisil Orliman

stabilizator stawu kolanowego wykonany z oddychającego, elastycznego dzianinowego materiału. Zawiera pierścień silikonowy, który kontroluje rzepkę we wszystkich kierunkach. W trakcie chodzenia pierścień i materiał frotte zakrywający otwór na rzepkę.

30 innych produktów w tej samej kategorii: