Sprzęt ortopedyczny

Elektrostymulator masażer dla kobiet SaneoVITAL (EMS+TENS)

299zł

Dostawa za 15zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

SaneoVITAL posiada dwa podstawowe zastosowania:

 • Odprężające i antystresowe -skuteczna i wygodna metoda relaksu i poprawy samopoczucia po ciężkim dniu.Nowość na rynku!
 • Masaż - pobudzanie lokalnego krążenia krwi połączone z kontrolowaną pracą mięśni ma również korzystny wpływ na poprawę urody. Zwalcza cellulit, ujędrnia skórę i pomaga w spalaniu tłuszczu.

Masaż ciała

Cechy charakterystyczne SaneoVITAL:

 • 17 programów
 • 2 kanały regulowane niezależnie do masażu wielu obszarów ciała jednocześnie
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Duży czytelny ekran
 • Funkcja timera (automatyczne wyłączenie)
 • Wszechstronne zabezpieczenia
 • Certyfikowany do zastosowań medycznych CE (0482)

Zawiera:

 • 8 samoprzylepnych elektrod (cztery 5x5cm, cztery okrągłe 32mm)
 • Klips do założenia na pasek
 • Wysokiej jakości bateria

 

Jak działa masaż poprzez elektrostymulację ?
Masażer SaneoVITAL stosuje różne sposoby stymulacji impulsami elektrycznymi wykorzystywane w rehabilitacji już od ponad 40 lat.

EMS
Podstawowym rodzajem stymulacji urządzenia SaneoVITAL jest elektrostymulacja nerwów motorycznych odpowiedzialnych za selektywne oddziaływanie na określone grupy mięśniowe, czyli tzw. elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa EMS.
Mięsień nie jest w stanie odróżnić impulsu pochodzącego z mózgu od impulsu pochodzącego z elektrostymulatora, dzięki czemu poprzez specjalny dobór parametrów impulsu można zmusić go do rytmicznej pracy i uzyskać efekty odpowiadające różnym rodzajom masażu.

W tradycyjnym masażu wykorzystywana jest siła zewnętrzna w celu oddziaływania w określony sposób na różne rodzaje tkanek. W przypadku elektrostymulacji wykorzystywana jest siła własnych mięśni wykonujących powtarzalne skurcze zgodnie z zaprogramowaną sekwencją.

EMS, zmuszając mięśnie do pracy, doprowadza do spalania tłuszczu, pobudza krążenie krwi oraz limfy. Przeciwdziała również zanikowi mięśni, wspomaga ich odbudowę i relaksację. Pozwala też na zredukowanie bólów wywołanych napięciem mięśniowym.

TENS
Kolejnym, zupełnie odmiennym rodzajem stymulacji wykorzystywanym przez SaneoVITAL jest stymulacja nerwów czuciowych (sensorycznych) prądami TENS, z powodzeniem stosowanymi w medycynie do efektywnego leczenia bólu ostrego oraz przewlekłego. Zamiast skurczy mięśniowych odczuwane jest kojące mrowienie, ale co najważniejsze w zależności od częstotliwości impulsów elektrycznych, uruchamiane są dwa istotne mechanizmy przeciwbólowe:
Uwalnianie endorfin - naturalnych substancji przeciwbólowych organizmu. Endorfiny utrzymują się w organizmie przez dłuższy czas od chwili zakończenia elektrostymulacji. Mają również korzystny wpływ na sen.
Blokada transmisji odczuć bólowych do mózgu (blokada bramki bólowej).

Ulga w bólu

Zestawienie programów masażera SaneoVITAL

 1.  Masaż relaksujący Wytwarza szczególnie głęboki efekt, zwalczający napięcia mięśni. Przywraca lepsze samopoczucie.
 2. Masaż antystresowy Stosowany jest tu prąd o niskiej częstotliwości w celu złagodzenia napięć spowodowanych stresem psychologicznym i psychicznym. Usuwa on nieprzyjemne doznania i przywraca organizm do stanu równowagi.
 3.  Masaż aktywujący aktywujący zwiększa dostawę tlenu do tkanek przez reaktywowanie cyrkulacji krwi, a tym samym pomaga zwalczać oznaki miejscowego zmęczenia.
 4. Masaż falujący Generuje szczególnie relaksujące efekty fal i korzysta z sekwencji różnych programów. Neutralizuje napięcia mięśni, uspokaja nerwy i uwalnia od dyskomfortu fizycznego każdego rodzaju. Poprawia elastyczność. Poprzez odpowiednie rozmieszczenie elektrod imituje technikę masażu ręcznego, który odbywa się zawsze w kierunku powrotu żylnego.
 5. Masaż twarzy Wykorzystuje delikatne impulsy elektryczne w celu stymulowania wrażliwych części skóry i tkanki podskórnej w celu stymulowania do pracy dużej liczby drobnych mięśni mimicznych. To poprawia krążenie i napięcie tkanki łącznej, a w konsekwencji - ogólne samopoczucie i urodę skóry. Będziesz odbierać ten masaż mniej więcej jak delikatne łaskotanie lub skurcze.
 6. Masaż antycellulitowy Wspomaga rozszerzenie naczyń krwionośnych i rozproszenie grup komórek tłuszczowych. Szczególnie skuteczny w połączeniu z innymi rodzajami zabiegów zwalczania cellulitu.
 7. Drenaż limfatyczny Uaktywnia krążenie krwi i płynów tkankowych. Oczyszcza i ujędrnia skórę oraz tkanki, dzięki czemu dochodzi do regeneracji. Drenaż limfatyczny może również doprowadzić do rozpadu komórek tłuszczowych i ułatwia lokalne spalanie tłuszczu.
 8. Masaż przy efekcie "ciężkich nóg" Pozwala na przyspieszenie powrotu żylnego. Pomaga odczuwać lekkość i mobilność.
 9. Masaż ostukujący I (Zestaw programów odpowiadających różnym rodzajom masaży leczniczych SPA.
  Zaleca się wybrać ten program, który pozwala na osiągnięcie najlepszego relaksu. Elektrody możesz umieścić w dowolnym miejscu ciała (ostrożnie w okolicy serca i szyi!). Najczęściej region aplikacji będzie z tyłu szyi, ramienia i na plecach.)
 10. Masaż ostukujący II
 11. Masaż ostukujący i chwytający
 12. Masaż ugniatający i chwytający
 13. Masaż brzegami dłoni
 14. Masaż wstrząsami
 15. Masaż strumieniowy
 16. Hydromasaż strumieniowy
 17.  Masaż kombinowany
   

 

Opinie

Napisz opinię

Elektrostymulator masażer dla kobiet SaneoVITAL (EMS+TENS)

Elektrostymulator masażer dla kobiet SaneoVITAL (EMS+TENS)

Zaawansowany podręczny aparat do wszechstronnego masażu ciała wykorzystujący dwukanałową elektrostymulację i medycznie sprawdzone metody przeciwdziałania napięciu mięśni i różnym zespołom bólowym.

26 innych produktów w tej samej kategorii: