Sprzęt ortopedyczny

Elektrostymulator masażer dla kobiet SaneoVITAL (EMS+TENS)

399zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Zaawansowany podręczny aparat do wszechstronnego masażu ciała wykorzystujący dwukanałową elektrostymulację i medycznie sprawdzone metody przeciwdziałania napięciu mięśni i różnym zespołom bólowym.


Czytaj więcej

SaneoVITAL posiada dwa podstawowe zastosowania:

 • Odprężające i antystresowe -skuteczna i wygodna metoda relaksu i poprawy samopoczucia po ciężkim dniu.Nowość na rynku!
 • Masaż - pobudzanie lokalnego krążenia krwi połączone z kontrolowaną pracą mięśni ma również korzystny wpływ na poprawę urody. Zwalcza cellulit, ujędrnia skórę i pomaga w spalaniu tłuszczu.

Masaż ciała

Cechy charakterystyczne SaneoVITAL:

 • 17 programów
 • 2 kanały regulowane niezależnie do masażu wielu obszarów ciała jednocześnie
 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Duży czytelny ekran
 • Funkcja timera (automatyczne wyłączenie)
 • Wszechstronne zabezpieczenia
 • Certyfikowany do zastosowań medycznych CE (0482)

Zawiera:

 • 8 samoprzylepnych elektrod (cztery 5x5cm, cztery okrągłe 32mm)
 • Klips do założenia na pasek
 • Wysokiej jakości bateria

 

Jak działa masaż poprzez elektrostymulację ?
Masażer SaneoVITAL stosuje różne sposoby stymulacji impulsami elektrycznymi wykorzystywane w rehabilitacji już od ponad 40 lat.

EMS
Podstawowym rodzajem stymulacji urządzenia SaneoVITAL jest elektrostymulacja nerwów motorycznych odpowiedzialnych za selektywne oddziaływanie na określone grupy mięśniowe, czyli tzw. elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa EMS.
Mięsień nie jest w stanie odróżnić impulsu pochodzącego z mózgu od impulsu pochodzącego z elektrostymulatora, dzięki czemu poprzez specjalny dobór parametrów impulsu można zmusić go do rytmicznej pracy i uzyskać efekty odpowiadające różnym rodzajom masażu.

W tradycyjnym masażu wykorzystywana jest siła zewnętrzna w celu oddziaływania w określony sposób na różne rodzaje tkanek. W przypadku elektrostymulacji wykorzystywana jest siła własnych mięśni wykonujących powtarzalne skurcze zgodnie z zaprogramowaną sekwencją.

EMS, zmuszając mięśnie do pracy, doprowadza do spalania tłuszczu, pobudza krążenie krwi oraz limfy. Przeciwdziała również zanikowi mięśni, wspomaga ich odbudowę i relaksację. Pozwala też na zredukowanie bólów wywołanych napięciem mięśniowym.

TENS
Kolejnym, zupełnie odmiennym rodzajem stymulacji wykorzystywanym przez SaneoVITAL jest stymulacja nerwów czuciowych (sensorycznych) prądami TENS, z powodzeniem stosowanymi w medycynie do efektywnego leczenia bólu ostrego oraz przewlekłego. Zamiast skurczy mięśniowych odczuwane jest kojące mrowienie, ale co najważniejsze w zależności od częstotliwości impulsów elektrycznych, uruchamiane są dwa istotne mechanizmy przeciwbólowe:
Uwalnianie endorfin - naturalnych substancji przeciwbólowych organizmu. Endorfiny utrzymują się w organizmie przez dłuższy czas od chwili zakończenia elektrostymulacji. Mają również korzystny wpływ na sen.
Blokada transmisji odczuć bólowych do mózgu (blokada bramki bólowej).

Ulga w bólu

Zestawienie programów masażera SaneoVITAL

 1.  Masaż relaksujący Wytwarza szczególnie głęboki efekt, zwalczający napięcia mięśni. Przywraca lepsze samopoczucie.
 2. Masaż antystresowy Stosowany jest tu prąd o niskiej częstotliwości w celu złagodzenia napięć spowodowanych stresem psychologicznym i psychicznym. Usuwa on nieprzyjemne doznania i przywraca organizm do stanu równowagi.
 3.  Masaż aktywujący aktywujący zwiększa dostawę tlenu do tkanek przez reaktywowanie cyrkulacji krwi, a tym samym pomaga zwalczać oznaki miejscowego zmęczenia.
 4. Masaż falujący Generuje szczególnie relaksujące efekty fal i korzysta z sekwencji różnych programów. Neutralizuje napięcia mięśni, uspokaja nerwy i uwalnia od dyskomfortu fizycznego każdego rodzaju. Poprawia elastyczność. Poprzez odpowiednie rozmieszczenie elektrod imituje technikę masażu ręcznego, który odbywa się zawsze w kierunku powrotu żylnego.
 5. Masaż twarzy Wykorzystuje delikatne impulsy elektryczne w celu stymulowania wrażliwych części skóry i tkanki podskórnej w celu stymulowania do pracy dużej liczby drobnych mięśni mimicznych. To poprawia krążenie i napięcie tkanki łącznej, a w konsekwencji - ogólne samopoczucie i urodę skóry. Będziesz odbierać ten masaż mniej więcej jak delikatne łaskotanie lub skurcze.
 6. Masaż antycellulitowy Wspomaga rozszerzenie naczyń krwionośnych i rozproszenie grup komórek tłuszczowych. Szczególnie skuteczny w połączeniu z innymi rodzajami zabiegów zwalczania cellulitu.
 7. Drenaż limfatyczny Uaktywnia krążenie krwi i płynów tkankowych. Oczyszcza i ujędrnia skórę oraz tkanki, dzięki czemu dochodzi do regeneracji. Drenaż limfatyczny może również doprowadzić do rozpadu komórek tłuszczowych i ułatwia lokalne spalanie tłuszczu.
 8. Masaż przy efekcie "ciężkich nóg" Pozwala na przyspieszenie powrotu żylnego. Pomaga odczuwać lekkość i mobilność.
 9. Masaż ostukujący I (Zestaw programów odpowiadających różnym rodzajom masaży leczniczych SPA.
  Zaleca się wybrać ten program, który pozwala na osiągnięcie najlepszego relaksu. Elektrody możesz umieścić w dowolnym miejscu ciała (ostrożnie w okolicy serca i szyi!). Najczęściej region aplikacji będzie z tyłu szyi, ramienia i na plecach.)
 10. Masaż ostukujący II
 11. Masaż ostukujący i chwytający
 12. Masaż ugniatający i chwytający
 13. Masaż brzegami dłoni
 14. Masaż wstrząsami
 15. Masaż strumieniowy
 16. Hydromasaż strumieniowy
 17.  Masaż kombinowany
   

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elektrostymulator masażer dla kobiet SaneoVITAL (EMS+TENS)

Elektrostymulator masażer dla kobiet SaneoVITAL (EMS+TENS)

Zaawansowany podręczny aparat do wszechstronnego masażu ciała wykorzystujący dwukanałową elektrostymulację i medycznie sprawdzone metody przeciwdziałania napięciu mięśni i różnym zespołom bólowym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 innych produktów w tej samej kategorii: