Sprzęt ortopedyczny

Orteza do korekcji skoliozy u dziecka kallabis OP1161 Orliman

350zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!dziecięca orteza kręgosłupa wykonana jest z materiałów o strukturze plastra miodu oraz materiału typu velur a także zapięć na velcro umożliwiających regulację siły korekcji i przylegania ortezy. Pacjent po założeniu ortezy jest w stanie chodzić i siadać.


Czytaj więcej

Dziecięca orteza kręgosłupa wykonana jest z materiałów o strukturze plastra miodu oraz  materiału typu velur a także zapięć na velcro umożliwiających regulację siły korekcji i przylegania ortezy. Pacjent po założeniu ortezy jest w stanie chodzić i siadać. Dwa elementy korekcyjne znajdują się po tej samej stronie ciała jeden na poziomie barku, drugi na biodrze (w miejsce gdzie znajdują się góra i dół łuku skoliozy), połączone są z trzecim elementem znajdującym się po przeciwnej stronie ciała w okolicy talii (powoduje ok kompresję na „szczyt” skoliozy) element ten powinien być umiejscowiony na szczycie garbu, powstałego na skutek skrzywienia kręgosłupa.

Zalecenia: skolioza dziecięca.

Rozmiar uniwersalny dedykowany  małym dzieciom, nie dla młodzieży.

Odcinek A:  20 - 28 cm
Odcinek B:  42 - 62 cm
Odcinek C:  34 - 46 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza do korekcji skoliozy u dziecka kallabis OP1161 Orliman

Orteza do korekcji skoliozy u dziecka kallabis OP1161 Orliman

dziecięca orteza kręgosłupa wykonana jest z materiałów o strukturze plastra miodu oraz materiału typu velur a także zapięć na velcro umożliwiających regulację siły korekcji i przylegania ortezy. Pacjent po założeniu ortezy jest w stanie chodzić i siadać.

30 innych produktów w tej samej kategorii: