Sprzęt ortopedyczny

Spinomed active medi gorset dla kobiet

1,600zł

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska UPS - przedpłata 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Spinomed® active -   Gorset ze zintegrowaną ortezą pleców.

Orteza pleców Spinomed active jest stosowana w jawnej osteoporozie – tzn. do długotrwałego leczenia. Składa się z gorsetu i szyny na plecach.Paski są zintegrowane w elemencie tekstylnym, który odgrywa pomocniczą rolę w utrzymywaniu prawidłowej postawy. Szynę pleców można dopasować do krzywizny kręgosłupa i jest ona ukryta w kieszeni w gorsecie. Szyna nie może wysunąć się i ponadto stymuluje wzmocnienie mięśni. Daje to stały efekt biologicznego sprzężenia zwrotnego.

 

Obszary zastosowania:

  • Zaokrąglone plecy;
  • Wdowi garb;

 

Mechanizm działania:

  • Wzmocnienie mięśni tułowia prowadzi do wyprostowania górnej części ciała.;
  • Wyprostowanie tułowia zwiększa pojemność płuc, tak że często obserwowana u pacjentów z osteoporozą zadyszka jest w znacznym stopniu zmniejszona;
  • Wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych zwiększa wydolność fizyczną pacjenta;
  • Typowa dla pacjentów z osteoporozą tendencja do zataczania się ulega zmniejszeniu, co prowadzi do zmniejszenia tendencji do upadków i tym samym zmniejsza ryzyko przyszłych złamań;

 

Łatwa do zakładania i zdejmowania:

  • Dwa rozwiązania klina: klin jest dostępny z zamknięciami na haftki lub na rzepy. To ostatnie rozwiązanie jest mądrą alternatywą dla łatwego i szybkiego zapinania i odpinania, np. dla osób z ograniczoną ruchomością rąk lub w przypadku występowania nietrzymania moczu.

Spinomed active damski jest dostępny w następujących rozmiarach: 75,80,85,90,95 i 100. Mozna wybrać model ze zintegrowaną miseczką w rozmiarze I,II,III lub bez miseczki. Można równięz wybrac różne wstawki: haftki lub na rzep.

Arkusz pomiarowy dostępny na zapytanie.

Produkt na indywidualne zamówienie!

 

Opinie

Napisz opinię

Spinomed active medi gorset dla kobiet

Spinomed active medi gorset dla kobiet

Spinomed® active .To aktywny gorset znanej niemieckiej marki MEDI.Wykorzystuję swoją budowę do idealnej stabilizacji kręgosłupa w przypadku osteoporozy,a także zapobiega dolegliwością bólowym związanym ze zmianami zwyrodnieniowymi i zapalnymi kręgosłupa .

30 innych produktów w tej samej kategorii: