Sprzęt ortopedyczny

Spinomed active medi gorset dla kobiet

1,600zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Spinomed® active .To aktywny gorset znanej niemieckiej marki MEDI.Wykorzystuję swoją budowę do idealnej stabilizacji kręgosłupa w przypadku osteoporozy,a także zapobiega dolegliwością bólowym związanym ze zmianami zwyrodnieniowymi i zapalnymi kręgosłupa .


Czytaj więcej

Spinomed® active -   Gorset ze zintegrowaną ortezą pleców.

Orteza pleców Spinomed active jest stosowana w jawnej osteoporozie – tzn. do długotrwałego leczenia. Składa się z gorsetu i szyny na plecach.Paski są zintegrowane w elemencie tekstylnym, który odgrywa pomocniczą rolę w utrzymywaniu prawidłowej postawy. Szynę pleców można dopasować do krzywizny kręgosłupa i jest ona ukryta w kieszeni w gorsecie. Szyna nie może wysunąć się i ponadto stymuluje wzmocnienie mięśni. Daje to stały efekt biologicznego sprzężenia zwrotnego.

 

Obszary zastosowania:

  • Zaokrąglone plecy;
  • Wdowi garb;

 

Mechanizm działania:

  • Wzmocnienie mięśni tułowia prowadzi do wyprostowania górnej części ciała.;
  • Wyprostowanie tułowia zwiększa pojemność płuc, tak że często obserwowana u pacjentów z osteoporozą zadyszka jest w znacznym stopniu zmniejszona;
  • Wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych zwiększa wydolność fizyczną pacjenta;
  • Typowa dla pacjentów z osteoporozą tendencja do zataczania się ulega zmniejszeniu, co prowadzi do zmniejszenia tendencji do upadków i tym samym zmniejsza ryzyko przyszłych złamań;

 

Łatwa do zakładania i zdejmowania:

  • Dwa rozwiązania klina: klin jest dostępny z zamknięciami na haftki lub na rzepy. To ostatnie rozwiązanie jest mądrą alternatywą dla łatwego i szybkiego zapinania i odpinania, np. dla osób z ograniczoną ruchomością rąk lub w przypadku występowania nietrzymania moczu.

Spinomed active damski jest dostępny w następujących rozmiarach: 75,80,85,90,95 i 100. Mozna wybrać model ze zintegrowaną miseczką w rozmiarze I,II,III lub bez miseczki. Można równięz wybrac różne wstawki: haftki lub na rzep.

Arkusz pomiarowy dostępny na zapytanie.

Produkt na indywidualne zamówienie!

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Spinomed active medi gorset dla kobiet

Spinomed active medi gorset dla kobiet

Spinomed® active .To aktywny gorset znanej niemieckiej marki MEDI.Wykorzystuję swoją budowę do idealnej stabilizacji kręgosłupa w przypadku osteoporozy,a także zapobiega dolegliwością bólowym związanym ze zmianami zwyrodnieniowymi i zapalnymi kręgosłupa .

30 innych produktów w tej samej kategorii: