Sprzęt ortopedyczny

Zdrowy blog - MedicalBroker.pl

Po długiej przerwie powraca do nas nieoceniona Babcia Krysia ze swoimi radami z zakresu ziołolecznictwa, naturoterapii oraz medycyny ludowej. W 5 odsłonie Czeka na Ciebie olbrzymia dawka wartościowych porad dla zdrowia!
Rehabilitacja po endoprotezie kolana bywa czasochłonna, jednak lekarze są zgodni co do tego, że jest ona konieczna, by pacjent powrócił do sprawności.
Ruch zastąpi wiele leków, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...
Gojenie się ran u człowieka interesowało całą ludzkość od zarania jej istnienia. Jednakże znaczący postęp naukowy dokonał się dopiero ponad sto lat temu, dzięki poznaniu przyczyn zakażenia...
Intensywność życia płciowego jest sprawą indywidualną każdego człowieka. Zależy ona od temperamentu, wieku, stanu zdrowia, sytuacji stresowych w życiu codziennym itp.
Nietrzymanie moczu w skrócie NTM, czyli bezwiedne wyciekanie moczu, to przypadłość, z którą ciężko sobie poradzić. To nie tylko problem zdrowotny, ale również społeczny.
Zaczerwieniona, łuszcząca się skóra, uciążliwe swędzenie. Te pozorne błahe objawy mogą być u dziecka sygnałem poważnej choroby.
Jak opiekować się nad obłożnie chorymi? Dowiedz się jak krok po kroku opiekować się osobą obłożnie chorą - leżącą w łóżku. Jak wykonywać prawidłowo pielęgnację i toaletę pacjenta.
Jak zapobiec udarowi mózgu? Czy jest to łatwe? Jak należy to robić? Na te właśnie pytania spróbujemy odpowiedzieć w tym artykule.
Cebula to warzywo używane przez nas na co dzień w kuchni, mało jednak kto wie o jej wspaniałych właściwościach leczniczych. Dlatego dziś dowiesz się dlaczego warto jeść cebulę.