Sprzęt ortopedyczny

Kołnierz Philadelphia Orliman

220zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Kołnierz sztywny Philadelphia Orliman w wysokości 8,3 cm lub 10,8 cm wykonano ze specjalnej pianki wzmocniona sztywnikami. Zapinany po bokach taśmami velcro. Górna część zapewnia pełny kontakt z podbródkiem i żuchwą oraz częścią potyliczną czaszki.Dolna część ma opierać się o ramiona oraz klatkę piersiową i górną część pleców sięgając do poziomu Th5.


Czytaj więcej

Zapewne patrzysz na zdjęcie -  cenę i w twej głowie rodzi się pytanie - przecież tak samo wyglądające kołnierze Philadelphia można kupić już za 50 pln w innych sklepach. I masz racje - można.

My gwarantujemy naszym klientom, iż kupione u nas produkty medyczne  są wysokiej jakości, nie są produkowane w Chinach, nie uczulają i  są wygodne podczas unieruchomienia. W związku z powyższym nie ma możliwości by były one w cenie niskopółkowych wyrobów.

Oferowany kołnierz ortopedyczny, sztywny Philadelphia Orliman to stabilizator górnego odcinka kręgosłupa, składający się z dwóch elementów: przedniego i tylnego.

Wykonany został ze specjanej pianki wzmocnionej sztywnikami, zapinany jest po bokach taśmami velcro.

Górna część zaprojektowana jest w taki sposób by zapewniała pełny kontakt z podbródkiem i żuchwą oraz częścią potyliczną czaszki. Dolna część ma opierać się o ramiona oraz klatkę piersiową i górną część pleców sięgając do poziomu Th5.

W przedniej części kołnierza znajduje się otwór tracheostomijny. Kołnierz jest transparentny dla promieni Roentgena.

Zalecenia:

  • urazy kręgosłupa, takie jak złamania,
  • ochrona po operacjach,
  • choroby nowotworowe, u
  • razy górnych segmentów C1-C2.

Kolor: beżowy.

Wysokość: 8,3 cm lub 10,8 cm.

Kołnierz sztywny Philadelphia Orliman rozmiary:

RozmiarObwód szyi
133 - 41 cm
241 - 46 cm
346 - 48 cm


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kołnierz Philadelphia Orliman

Kołnierz Philadelphia Orliman

Kołnierz sztywny Philadelphia Orliman w wysokości 8,3 cm lub 10,8 cm wykonano ze specjalnej pianki wzmocniona sztywnikami. Zapinany po bokach taśmami velcro. Górna część zapewnia pełny kontakt z podbródkiem i żuchwą oraz częścią potyliczną czaszki.Dolna część ma opierać się o ramiona oraz klatkę piersiową i górną część pleców sięgając do poziomu Th5.

Produkty powiązane

17 innych produktów w tej samej kategorii: