Sprzęt ortopedyczny

Kołnierz sztywny z podparciem żuchwy Orliman

110zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Kołnierz sztywny z podparciem żuchwy CC2400 Orliman wykonano z dwóch  części. Jest regulowany na wysokość za pomocą rzepu. Górna listwa kołnierza jest anatomiczna i zaprojektowana tak, aby podeprzeć podbródek. Dzięki temu nacisk rozprowadzony jest na całej powierzchni, zapewniając większy komfort. Jest wyściełany na górnej i dolnej krawędzi i pokryty skórą ze skóry ekologicznej z zapięciem na rzep.


Czytaj więcej

Kołnierz sztywny z podparciem żuchwy CC2400 Orliman wykonano z dwóch  części. Jest regulowany na wysokość za pomocą rzepu. Górna listwa kołnierza jest anatomiczna i zaprojektowana tak, aby podeprzeć podbródek. Dzięki temu nacisk rozprowadzony jest na całej powierzchni, zapewniając większy komfort. Jest wyściełany skórą ekologiczną na górnej i dolnej krawędzi.

Kołnierz ma za zadanie ograniczenie ruchliwości w zgięciu, rotacji i lateralizacji szyi, jako metoda odpoczynku i łagodzenia bólu.

Zastosowanie kołnierza szyjnego z podparciem żuchwy:

  • pooperacyjne,
  • kręcz szyi,
  • zespoły kompresyjne, choroby reumatyczne i / lub zwyrodnieniowe.

Sztywny kołnierz szyjny z podparciem żuchwy rozmiary:

RozmiarObwód szyi
130 - 35 cm
235 - 40 cm
340 - 45 cm


Produkt dostępny na zamówienie - wysyłka w ciągu 10 dni roboczych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kołnierz sztywny z podparciem żuchwy Orliman

Kołnierz sztywny z podparciem żuchwy Orliman

Kołnierz sztywny z podparciem żuchwy CC2400 Orliman wykonano z dwóch  części. Jest regulowany na wysokość za pomocą rzepu. Górna listwa kołnierza jest anatomiczna i zaprojektowana tak, aby podeprzeć podbródek. Dzięki temu nacisk rozprowadzony jest na całej powierzchni, zapewniając większy komfort. Jest wyściełany na górnej i dolnej krawędzi i pokryty skórą ze skóry ekologicznej z zapięciem na rzep.

17 innych produktów w tej samej kategorii: