Sprzęt ortopedyczny

Cyclotest Baby Komputer Cyklu+CD Planowanie dziecka

789zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Cyclotest Baby to najlepszy sposób na planowanie rodziny w naturalny sposób. Najskuteczniejszy komputer cyklu prosto z Niemiec.


Czytaj więcej

Mały tak, jak lekki telefon komórkowy (8 cm x 10.8 cm x 3.3 cm), waży 110 g i jest wyposażony w nowatorska technologię planowania płodności - to jest cyclotest baby!

Cyclotest baby jest twoim nieodłącznym towarzyszem w podróży do pomyslnego poczęcia dziecka z bardzo precyzyjnym czujnikiem temperatury służącym do dokładnego wyznaczania najbardziej obiecujących dni dla stosunku seksualnego do poczęcia dziecka. W ten sposób cyclotest baby może znacznie skrócić czas starania się o poczęcie twojego dziecka i i przybliżyć cię o jeden krok do przodu do stania się rodzicem.

Cyclotest baby jest łatwy i wygodny w użyciu:

Zaraz po przebudzeniu ale przed wstaniem z łóżka, zmierz swoją bazową temperaturę ciała za pomocą czujnika temperatury. Po niecałej minucie, usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy, spójrz na wyświetlacz płodności a zobaczysz prognozę na swój cały cykl łącznie z twoją fazą płodną oraz dniami, kiedy stosunek seksualny może prowadzić do zajścia w ciążę.

Cyclotest baby idzie nawet dalej i dzieli twój okres płodności na dwie fazy, płodną i bardzo płodną! Zaopatrzona w tą wiedzę, planowanie pożycia seksualnego, aby z optymalizować szanse na poczęcia dziecka jest łatwe.

Planowanie dziecka w naturalny sposób

Nie w każdy dzień kobieta może zajść w ciążę; przeciwnie, może się to stać w ciągu bardzo krótkiego okresu czasu fazy płodnej w okresie owulacji. Jednak trudno dokładnie przewidzieć, kiedy występuje owulacja, ponieważ nie widać jej na zewnątrz.

Bardzo mało kobiet ma owulacje regularnie w najbardzie pożądanym 14-ym dniu cyklu miesiaczkowego. cykl miesiączkowy jak również moment owulacji zależą od wielu czynników, co oznacza, że owulacja jest w zasadzie niemożliwa do przewidzenia, jeśli chcielibyśmy ją wyznaczyć licząc po prostu dni w miesiącu .

Stosunek seksualny bezpośrednio przed owulacją jest najlepszym czasem, kiedy może dojść do poczęcia dziecka.

Istnieje wiele metod, która pozwalają określić, kiedy masz owulację:

  • obserwując niewielkie zmiany w Bazowej Temperaturze Ciała zaraz po przebudzeniu (BBT)
  • obserwując zmiany w poziomie hormonów za pomocą testów owulacyjnych
  • obserwując śluz szyjkowy
  • obserwując położenie szyjki macicy

Cyclotest baby przewiduje nadchodzącą owulację na podstawie twojej temperatury zaraz po przebudzeniu znanej także jako Bazowa Temperatura Ciała (BBT). Bardzo niewielka zmiana około jednej czwartej stopnia występuje na krótko przed przed owulacją i dlatego zintegrowany czujnik temperatury w urządzeniu cyclotest jest bardzo zaawansowany i czuły.

Codziennie rano po prostu mierzysz swoją bazową temperaturę ciała za pomocą cyclotest baby zaraz po przebudzeniu, a następnie widzisz swój status płodności na wyświetlaczu, który mówi ci czy jesteś w tym momencie płodna, wysoce płodna czy niepłodna.

Dokładność w wyznaczeniu absolutnie optymalnego dnia, w którym stosunek płciowy może prowadzić do zajścia w ciążę, może być jeszcze bardziej zwiększona poprzez użycie w twoje dni wysoce płodne testu owulacyjnego cyclotest (dostępnego oddzielnie) i wprowadzenie pozytywnego wyniku do urządzenia cyclotest. Połączenie danych bazowej temperatury ciała zaraz po przebudzeniu oraz wyniku testu owulacyjnego sprawia, że cyclotest baby jest niezwykle dokładny.

Bezpieczny, skuteczny i warty swojej ceny

Zajście w ciążę sprowadza się do odpowiedniego czasu, ponieważ możesz zajść w ciążę tylko w ciągu kilku dni w trakcie cyklu miesiączkowego. Wiele par na próżno czeka przez długi czas na zajście w ciążę, ponieważ odbywają stosunek płciowy w momentach, kiedy szansa na zajście w ciążę jest albo bardzo mała albo nawet równa zeru.

 

Cyclotest baby wskazuje dni, kiedy stosunek seksualny ma największe prawdopodobieństwo prowadzić do zajścia w ciążę. Jako komputer cyklu, cyclotest baby rejestruje twoją temperaturę zaraz po przebudzeniu i określa skoki twojej temperatury, co zazwyczaj towarzyszy owulacji.

Cyclotest baby wskazuje również dni, kiedy wykonanie testów owulacyjnych byłoby pomocne po to, aby wziąć pod uwagę jeszcze inny wskaźnik nadchodzącej owulacji. Ta podwójna metoda zwieksza dokładność przepowiedzenia twoich najbardziej płodnych dni. Wykonanie testów owulacyjnych i wprowadzenie ich wyniku jest opcjonalne - możesz stosować tylko cyclotest baby to dokładnego wyznaczenia twoich dni płodnych wyłącznie przez pomiar twojej temperatury ciała.

Jak używać cyclotest baby?

Zaraz po przebudzeniu ale przed wstaniem z łóżka, zmierz swoją Bazową Temperaturę Ciała (BBT). Mierzysz ją umieszczając czujnik temperatury pod językiem w jednej z komór cieplnych a następnie naciskasz duży okrągły przycisk i czekasz na sygnał dźwiękowy. Zrobione! cyclotest baby pokazuje jeden z trzech możliwych statusów płodności. Bezpośrednio po pomiarze możesz odczytać na wyświetlaczu czy jesteś w tym momencie płodna, bardzo płodna (bezpośrednio przed owulacją) lub niepłodna.

Możesz również wprowadzić wyniki testy owulacyjne lub zarejestrować obserwacje śluzu szyjkowego. Symbole dzieci oznaczają, że twoja faza płodna lub bardzo płodna rozpoczyna się. Kiedy na wyświetlaczu płodności pokazana jest faza bardzo płodna, można za pomocą testów owulacyjnych cyclotest wykryć hormon owulacyjny LH (hormon luteinizujący) i w ten sposób określić twój optymalny czas na poczęcie.

 

Wygodny pomiar

Cyclotest baby mierzy twoja temperaturę ciała za pomocą bardzo precyzyjnego czujnika temperatury , który spełnia najwyższe standardy. czujnik jest wykonany z miękkiego jak aksamit, elastycznego materiału, co umożliwia umiejscowienie go w optymalnej pozycji pod językiem, a jednocześnie jest miły w dotyku, kiedy trzymasz go w ustach przy pomiarze

Monitor płodności cyclotest babypokazuje z wyprzedzeniem, kiedy możesz spodziewać się swojej owulacji w bieżącym cyklu. Prognozowana data jest cały czas monitorowana i korygowana w miarę, jak wprowadzane są codzienne odczyty, ponieważ po prostu wiele kobiet nie jest tak skrupulatnych jak inne. cyclotest baby reaguje na te różnice.

 

 

Interfejs USB do transferu twoich danych

Jeśli, pomimo regularnych stosunków płciowych w dni płodne, nie zajdziesz w ciążę w pożądanym okresie czasu, możesz przenieść swoje dane z cyklu miesiączkowego na komputer za pomocą zintegrowanego portu USB oraz kabla USB w zestawie z urządzeniem. Za pomocą dołączonego oprogramowania cyclotest do monitorowania płodności możesz wyświetlić dane ze swojego cyklu miesiaczkowego w formie krzywej i podsumować te dane jako profil płodności. Następnie możesz wszystko wydrukować, zapisać lub wysłać emailem.

Profil twojej płodności może dostarczyć lekarzowi cennych wskazówek co do przyczyn dlaczego nie możesz zajść w ciążę . Zatem ewentualne leczenie czy dalsze konsultacje specjalistyczne można rozpocząć wcześniej i zaoszczędzić cenny czas.

 

 

Bez dodatkowych kosztów

Używanie cyclotest baby nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, np. koniecznością kupowania dodatkowych pasków testowych itp, . cyclotest baby wyznacza twoje dni płodne na podstawie zebranych danych temperaturowych. Aby maksymalnie zawęzić czas wystąpienia owulacji, możesz opcjonalnie użyć cyclotest ovulation tests we wskazane bardzo płodne dni.

 

 

Wczesne wykrycie ciąży

cyclotest baby umożliwia ci wykrycie czy jesteś w ciąży . Jest to bardzo ważne z medycznego punktu widzenia, aby chronić nienarodzone dziecko przed wyrządzeniem mu krzywdy czy spowodowaniem deformacji, które w większości , mają miejsce w pierwszych tygodniach ciąży. Posiadając tą zaawansowaną wiedzę, możesz świadomie powstrzymać się od spożywania alkoholu, papierosów oraz lekarstw wcześniej niż inne kobiety.

 

Czy cyclotest jest dla Ciebie?

Cyclotest baby został stworzony dla tych kobiet, które zdecydowały, że teraz jest odpowiedni dla nich czas na posiadanie dziecka. Pomaga on, na podstawie odczytów temperatury oraz danych obserwacyjnych, określić najlepszy czas na stosunek seksualny aby zajść w ciążę. Po ciąży i urodzeniu dziecka, nadzwyczajna dokładność cyclotestu w określaniu dni płodnych i niepłodnych może być nadal używana jako idealna forma naturalnej antykoncepcji.

W przypadku kobiet stosujących hormonalne tabletki antykoncepcyjne bezpośrednio przed przejściem na cyclotest baby, muszą upłynąć dwa pełne cykle miesiączkowe zanim zacznie się używać cyclotest baby. Pozwala to na powrócenie ciała do naturalnego rytmu.

Cyclotest baby nie jest zalecany dla osób nieregularnymi godzinami pracy (praca zmianowa), ponieważ temperaturę należy mierzyć regularnie codziennie rano w ciągu 4 wyznaczonych wcześniej godzin.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cyclotest Baby Komputer Cyklu+CD Planowanie dziecka

Cyclotest Baby Komputer Cyklu+CD Planowanie dziecka

Cyclotest Baby to najlepszy sposób na planowanie rodziny w naturalny sposób. Najskuteczniejszy komputer cyklu prosto z Niemiec.

8 innych produktów w tej samej kategorii: