Sprzęt ortopedyczny

Cyclotest Lady termometr owulacyjny - najwyższa jakość i precyzja w jednym

78zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieCyclotest Lady termometr owulacyjny to produkt najwyższej jakości. Przede wszystkim jest niezwykle dokładny i precyzyjny. Posiada bardzo duży, bo aż 4-cyfrowy wyświetlacz. Jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu.


Czytaj więcej

Cyclotest Lady termometr owulacyjny to produkt najwyższej jakości. Przede wszystkim jest niezwykle dokładny i precyzyjny. Posiada bardzo duży, bo aż 4-cyfrowy wyświetlacz. Jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Zatem to absolutne must have dla kobiet starających się o dziecko, jak i preferujących naturalną antykoncepcje.


Cyclotest Lady termometr owulacyjny to jakość i precyzja 

Coraz więcej kobiet decyduje się na naturalną metodę antykoncepcyjną, wszak bezpieczeństwo i ochrona zdrowia to podstawa. Metoda kalendarzyka wymaga regularnego mierzenia temperatury, aby można było jasno określić, które dni są płodne, a które nie. Tutaj kluczowe znaczenie ma dobór odpowiedniego termometru. Doskonałym wyborem jest Cyclotest Lady - cyfrowy termometr owulacyjny. Zatem polecany jest dla Pań, które starają się zajść w ciąże i wyznaczają dni płodne. Z kolei również kobiety decydujące się na metodę kalendarzyka powinny go używać. Warto tutaj docenić dokładny pomiar, bo aż w setnych stopnia, do drugiego miejsca po przecinku. Termometr owulacyjny zapisuje również ostatni pomiar, dzięki temu można uniknąć wielu błędów

Jak używać cyfrowy termometr owulacyjny?

Mierzenie temperatury metodą dopochwową niestety nie jest ani wygodne, ani też przyjemne. Dlatego wiele kobiet rezygnowało z obliczania dni płodnych i niepłodnych. Bądźmy szczerzy, również znalezienie ustronnego miejsca nie było łatwe, szczególnie gdy zapomniało się zmierzyć temperaturę w domu. Na szczęście Cyclotest Lady jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich kobiet. Otóż ten termometr owulacyjny cechuje zarówno precyzja, jak i łatwość wykonywania pomiaru. Jego użycie jest banalnie proste. Otóż pomiar wykonywany jest pod językiem. Zatem to doskonałe rozwiązanie. Swoistą kropką nad "i" jest higieniczna i elastyczna końcówka.


Cyclotest Lady termometr owulacyjny - wyposażenie ma znaczenie

W zestawie Cyclotestu Lady są arkusze, wraz z radami, jak wyznaczyć dni płodne i stosować metodę kalendarzyka. Warto zwrócić uwagę jeszcze na wymienną i mocna baterię. Kolejnym udogodnieniem jest niewątpliwie fakt iż sygnał dźwiękowy informuje zarówno o gotowości, jak i zakończeniu pomiaru.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cyclotest Lady termometr owulacyjny - najwyższa jakość i precyzja w jednym

Cyclotest Lady termometr owulacyjny - najwyższa jakość i precyzja w jednym

Cyclotest Lady termometr owulacyjny to produkt najwyższej jakości. Przede wszystkim jest niezwykle dokładny i precyzyjny. Posiada bardzo duży, bo aż 4-cyfrowy wyświetlacz. Jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu.

11 innych produktów w tej samej kategorii: