Sprzęt ortopedyczny

Cyclotest myWay - naturalna antykoncepcja i planowanie rodziny

1,698zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Cyclotest myWay to wysokiej jakości komputer cyklu, pozwalający określać dni płodne w trakcie okresu. Posiada dwa rozwiązania, które można aktywować w zależności od oczekiwanych efektów: planowania zajścia w ciąże lub skutecznego zapobiegania poczęciu dziecka bez konieczności stosowania sztucznej antykoncepcji.


Czytaj więcej

Cyclotest myWay to wysokiej jakości komputer cyklu, pozwalający określać dni płodne w trakcie okresu menstruacyjnego. Posiada dwa rozwiązania, które można aktywować w zależności od oczekiwanych efektów: planowania zajścia w ciąże lub skutecznego zapobiegania poczęciu dziecka bez konieczności stosowania sztucznej i farmakologicznej antykoncepcji.

Cyclotest myWay - skuteczne monitorowanie cyklu

Cyclotest myWay to innowacyjny produkt medyczny, pozwalający kobiecie określić moment cyklu, ze wskazaniem dni płodnych. W trybie planowania poczęcia test pozwala wyznaczyć dni kiedy szansa na zapłodnienie jest największa. Dni płodne są określane na podstawie pomiarów temperatury ciała, tuż po przebudzeniu. Test daje też możliwość określania dni płodnych na podstawie obserwacji śluzu szyjkowego i skoku hormonu LH.

Cyclotest myWay planowanie dziecka i określanie dni płodnych

Dla rodziców, którzy starają się o poczęcie dziecka zastosowanie rozwiązania jakim jest monitor płodności Cyclotest myWay pozwala wskazać, nie tylko, kiedy szansa na poczęcie jest największa, ale wykryję również ewentualne niewydolności fazy lutealnej. Ponadto test informuje o ciąży, kiedy już do niej dojdzie. Dla wielu rodziców jest to znaczne udogodnienie, ponieważ na co dzień nie mają możliwości lub czasu aby dokładnie monitorować cykl miesiączkowy. Wówczas komputer dni płodnych, jakim jest Cyclotest myWay okazuje się bardzo pomocny. Kolejnym atutem testu jest też wskazywanie momentu owulacji, czyli czasu kiedy znacząco wzrasta szansa na poczęcie.

Cyclotest myWay naturalna antykoncepcja

Skuteczność testu jest bardzo wysoka - określana na poziomie 99,7% - według badań Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno - Położniczego. Ma to znaczenie dla par, które w naturalny sposób chcą zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą. Pozwala precyzyjnie określić kiedy należy unikać współżycia lub zastosować dodatkową antykoncepcję. Jest to niewątpliwa zaleta, zwłaszcza dla kobiet, które nie chcą decydować się na antykoncepcję hormonalną, lub istnieją przeciwwskazania co do jej zastosowania. To opcjonalny wybór także dla panów, którzy nie chcą stosować zabezpieczeń w dni, kiedy mogą odbywać stosunki z partnerką bez ryzyka nieplanowanej ciąży.

Komputer cyklu myWay skuteczne rozwiązanie dla par

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, jakim jest cyfrowy komputer cyklu Cyclotest myWay to znaczne ułatwienie dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą na bieżąco mieć informacje o momencie cyklu i świadomość czy w trakcie stosunku może dojść do zapłodnienia. Jest to istotne z punktu widzenia par starających się o dziecko, jak i tych, które nie planują ciąży. Pozwala szybko, łatwi i bezproblemowo wskazać kiedy jest owulacja, a nawet kiedy dochodzi do zaburzeń w cyklu. Ma to znaczenie także dla zdrowia kobiety, która może dzięki temu na bieżąco śledzić stan swojego zdrowia, a w razie wątpliwości udać się do lekarza, który sprawdzi czy nie dzieje się nic niepokojącego i wymagającego diagnostyki. Z uwagi na te zalety Cyclotest myWay jest polecany wszystkim parom, które chcą efektywnie i na stałe podnieść jakość swojego życia seksualnego, zaplanować poczęcie rodziny lub zdecydować się na naturalną metodę antykoncepcji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cyclotest myWay - naturalna antykoncepcja i planowanie rodziny

Cyclotest myWay - naturalna antykoncepcja i planowanie rodziny

Cyclotest myWay to wysokiej jakości komputer cyklu, pozwalający określać dni płodne w trakcie okresu. Posiada dwa rozwiązania, które można aktywować w zależności od oczekiwanych efektów: planowania zajścia w ciąże lub skutecznego zapobiegania poczęciu dziecka bez konieczności stosowania sztucznej antykoncepcji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii: