Sprzęt ortopedyczny

Cyclotest 2 plus komputer cyklu

688zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieNajskuteczniejszy komputer cyklu.Cyclotest 2 plus jest nieodłącznym towarzyszem dla każdej kobiety, która chce stosować naturalną antykoncepcję bez skutków ubocznych. cyclotest 2 plus używa bardzo precyzyjnego czujnika temperatury do dokładnego wyznaczeni


Czytaj więcej

 Tak mały jak twoj notatnik (8 cm x 10.8 cm x 3.3 cm), waży 110 g i jest wyposażony w nowatorską wewnętrzną technologię - to jest cyclotest 2 plus.


Cyclotest 2 plus jest nieodłacznym towarzyszem dla każdej kobiety, która chce stosować naturalną antykoncepcję bez skutków ubocznych. cyclotest 2 plus używa bardzo precyzyjnego czujnika temperatury do dokładnego wyznaczenia twoich dni płodnych, w których powinnaś zastosować dodatkowe zabezpieczenie, jeśli nie chcesz zajść w ciążę. W ten sposób cyclotest 2 plus zapewnia ci antykoncepcję, która spełnia twoja indywidualne wymagania. Tabletkę antykoncepcyjną, na przykład, musisz brać codziennie pomimo, że możesz nie uprawiać seksu w ten czy inny dzień lub jesteś w fazie swojego cyklu, kiedy zajście w ciążę jest biologicznie niemożliwe, natomiast używając cyclotest możesz indywidualnie zdecydować, kiedy chcesz zastosować dodatkowe zabezpieczenie antykoncepcyjne a kiedy nie. cyclotest 2 plus daje ci podstawy do podjęcia decyzji przez wyświetlanie odpowiedniego statusu płodności.
Odpowiednio, cyclotest 2 plus może być stosowany bez konsultacji z lekarzem i można go stosować jak również przestać używać w obojętnie jakim czasie, co jest ważne w przypadku, jeśli nagle zdecydujesz, że chcesz zacząć starać się o dziecko.
Bez dodatkowych kosztów i bez skutków ubocznych

Bez dodatkowych kosztów i przede wszystki bez żadnych skutków ubocznych, które moga zakłócać naturalne procesy twojego ciała.

Jak używać cyclotest?                                                                                                      

Zaraz po przebudzeniu ale przed wstaniem z łóżka, umieść czujnik temperaturypodłaczony do minikomputera cyclotest do buzi, a następnie naciśnij duży okrągły przycisk i poczekaj przez około 1 minutę na sygnał dźwiękowy. Zaraz po sygnale dźwiękowym możesz odczytać na wyświetlaczu swój aktualny status płodności cyclotest rozróżnia pomiedzy 3 stanami płodności: niepłodnym, płodnym i wysoce płodnym.

Nie musisz mierzyć swojej temperatury codziennie, ale od początku cyklu do początku fazy niepłodnej rozpoczynającej się po owulacji. Następnie możesz przerwać wykonywanie pomiarów, aż do początku nowej miesiączki.

Jeśli chcesz uniknąć zajścia w ciążę, powinnać w wyznaczone dni płodne i bardzo płodne albo używać dodatkowego zabezpieczenia antykoncepcyjnego albo powstrzymać się od uprawiania seksu w tym okresie.

Wiele z naszych zadowolonych użytkowniczek, nawet po krótkim czasie stosowania naszego urządzenia, twierdzą, że zyskały dodatkową wiedzę i świadomość własnego ciała oraz powrociły do swojej kobiecości. Poprzednio doświadczane zmiany nastroju, mniejszy popęd seksualny a nawet migreny zmniejszyły się już po kilku tygodniach stosowania naturalnej antykoncepcji.

Cyclotest 2 plus jest łatwy i wygodny w użyciu: w niektóre dni w twoim cyklu (od początku menstruacji do fazy niepłodnej po owulacji) mierzysz swoją temperaturę ciała bezpośrednio po przebudzeniu ale przed wstaniem z łóżka za pomocą czujnika temperatury do momentu, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy sygnalizujący, że pomiar został pomyslnie zakończony, a następnie odczytujesz z wyświetlacza cyclotest 2 plus czy jesteś w tym momencie niepłodna czy płodna. W ten sposób, musisz stosować dodatkowe zabezpieczenie antykoncepcyjne wtedy, kiedy jest to naprawdę ważne i możesz także poinformować o tym swojego partnera. Dni, kiedy kwestie antykoncepcji były tylko "kobiecą sprawą" już dawno minęły - dla dobra twojego zdrowia i miłości.

Skuteczność

cyclotest 2 plus oferuje poziom skuteczności 97 % - 99 % i dlatego jest klasyfikowany jako jedno z najbardziej skutecznych metod ntykoncepcji. Wskaźnik Pearl'a jest określany w granicach 1 – 3. Jeśli cyclotest 2 plus jest stosowany w ramach metody objawowo-termicznej, mozna jeszcze bardziej zwiększyć jego skuteczność.

Wskaźnik Pearl'a określa skuteczność metody antykoncepcyjnej - im niższy wskaźnik Pear'a, tym skuteczniejsza dana metoda. Jeśli przez okres jednego roku 100 kobiet stosuje wybraną metodę antykoncepcji (t.j. w sumie około 1200 cykli miesiączkowych) i 3 kobiety w ciągu tego roku zajdą bez zamierzenia w ciążę, wówczas wkaźnik Pearl'a wynosi 3.

skuteczność każdej metody antykoncepcyjnej zależy również od staranności osoby ją stosującej - jeśli kobieta jest sumienna w stosowaniu wybranej metody antykoncepcyjnej, wówczas jej skuteczność jest wysoka.

Za pomocą cyclotestu mierzysz swoją temperaturę ciała rano zaraz po przebudzeniu ale przed wstaniem z łóżka używając do tego zintegrowanego czujnika temperatury. Zaraz po pomiarze, cyclotest pokazuje na wyświetlaczu czy jesteś w tym momencie płodna czy nie. Odpowiednio dowiadujesz się bez większego wysiłku czy, aby uniknąć zajścia w ciążę, powinnaś zastosować dodatkowe środki ostrożności czy nie. Możesz polegać na tej ocenie już od pierwszego dnia, jak zaczniesz używać tego urządzenia.

W ten sposób, kiedy stale używany, cyclotest 2 plus jest bezpieczną metodą antykoncepcji, która nie zakłóca czy ingeruje w kobiece ciało.

 

Dla kogo cyclotest?

Cyclotest 2 plus został stworzony dla kobiet w wieku rozrodczym, które chcą stosować naturalne metody antykoncepcyjne.

 

Nie jest odpowiedni dla kobiet mających pracę zmianową lub w okresie dojrzewania, chorych lub w okresie menopauzy z nadzwyczaj długimi cyklami miesiączkowymi.

Regularny sen stanowi dodatkową korzyść, ponieważ pomiar należy wykonywać po conajmniej 5 godzinach nieprzerwanego snu. Jeśli w jakimś przypadku nie przespałaś 5 godzin, po prostu pomiń wykonanie pomiaru nazajutrz rano.

 

Gwarancja Jakości - Certyfikaty
Od ponad 120 lat firma UEBE z siedzibą w Niemczech oferuje najwyższej jakości urządzenia do pomiaru temperatury ciała. Od ponad 30 lat prowadzi nieustanne badania w zakresie nowoczesnej technologii cyfrowej i elektronicznej, czego wynikiem są jedne z najbardziej precyzyjnych urządzeń mierniczych: termometr owulacyjny oraz w 1985 roku pierwszy inteligentny komputer cyklu ze specjalnym microchipem do rejestracji i analizy cyklu miesięcznego kobiety. Obecny komputer cyklu Cyclotest 2 Plus do skutecznej Antykoncepcji bez Hormonów jest najnowocześniejszym urządzeniem mierniczym wykorzystującym lata doświadczeń i badań w precyzyjnym wyznaczaniu dni płodnych i niepłodnych kobiety.

 

Cyclotest 2 Plus jest Wyrobem Medycznym
Bezpiecznym - Skutecznym - Wykonanym z Najwyższej Jakości Surowców

Gwarancja Najwyższej Jakości:

Certyfikat ISO 9001:2008 - System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych, wydany przez renomowaną światową jednostkę notyfikowaną TUV SUD Product Services GmbH

Powyższy Certyfikat gwarantuje, że Cyclotest 2 Plus został wykonany przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i komponentów, procesów produkcyjnych, pakowania oraz kontroli.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cyclotest 2 plus komputer cyklu

Cyclotest 2 plus komputer cyklu

Najskuteczniejszy komputer cyklu.Cyclotest 2 plus jest nieodłącznym towarzyszem dla każdej kobiety, która chce stosować naturalną antykoncepcję bez skutków ubocznych. cyclotest 2 plus używa bardzo precyzyjnego czujnika temperatury do dokładnego wyznaczeni

11 innych produktów w tej samej kategorii: