Sprzęt ortopedyczny

Komputer cyklu do planowania dziecka Baby - Comp

2,399zł

Wysyłka

Brak dostępnych dostawców.Baby-Comp pomógł już ogromnej ilości par, które bezskutecznie przez wiele lat starały się o dziecko. Jest to komputer cyklu przeznaczony dla kobiet starających się o dziecko .Możliwość wprowadzenia bazy danych ponad 1 miliona cykli !


Czytaj więcej

Baby-Comp, to komputer cyklu przeznaczony dla kobiet starających się o dziecko. Wprowadzona do urządzenia baza danych ponad 1 miliona cykli kobiet umożliwia precyzyjne wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych oraz wskazywanie owulacji. Komputer cyklu Baby-Comp może wskazać datę owulacji z wyprzedzeniem i obliczyć najlepszy czas na poczęcie, co ma ogromne znaczenie w przypadku par, które z różnych względów (np. praca związana z częstymi wyjazdami) nie są codziennie razem. Baby-Comp pomógł już ogromnej ilości par, które bezskutecznie przez wiele lat starały się o dziecko.

 

Użytkowanie komputera cyklu Baby-Comp
Codziennie rano po przebudzeniu, za pomocą specjanego sensora, który umieszcza się pod językiem, kobieta mierzy temperaturę. Po około 30 - 40 sekundach, Baby-Comp przeanalizuje cykl i wyświetli informację w jakim momencie cyklu znajduje się użytkowniczka. Za pomocą kolorowych lampek komputer wskaże dni płodne, bądź niepłodne, a także moment owulacji. Pomiary są wiarygodne już od pierwszego zastosowania. Ponadto, komputer cyklu Baby-Comp określa dni, w których zwiększona jest możliwość poczęcia chłopca lub dziewczynki, ma również możliwość wprowadzenia informacji o współżyciu. Już po 4 dniach Baby-Comp informuje o możliwej ciąży, po 15 dniach o prawdopodobnej ciąży, a po 18 dniach potwierdza ciążę. Komputer Baby-Comp może wskazać także datę poczęcia i narodzin.
Używanie komputera cyklu Baby-Comp, jest całkowicie bezpieczne, nie powoduje skutków ubocznych.


Po urodzeniu dziecka i wystąpieniu miesiączki, komputer z powodzeniem może być stosowany w charakterze antykoncepcji (skuteczność na poziomie 99,36%, potwierdzona badaniami klinicznymi).

 

Baby-Comp wykrywa nieprawidłowości cyklu
Jeżeli problemy z zajściem w ciążę są spowodowane np. cyklami bezowulacyjnymi czy niewydolnością ciałka żółtego, komputer cyklu Baby-Comp umożliwi rozpoznanie tych problemów. Trudności z poczęciem spowodowane zaburzoną równowagą hormonalną lub nieregularnymi cyklami miesiączkowymi mogą zostać zdiagnozowane dzięki uzyskanemu wydruku danych z urządzenia. Wydruki te są również bardzo przydatne podczas wizyty u lekarza ginekologa, gdyż dokładnie obrazują twój cykl miesiączkowy.


Cechy komputera cyklu Baby-Comp:

 • Dokładne wyznaczanie dni płodnych i nie płodnych oraz owulacji
 • Szybki pomiar - ok. 30-40 sekund
 • Dokładność sensora - 0,01 °C
 • Pamięć wszystkich wykonanych pomiarów
 • Możliwość uzyskania wydruku danych z zapisanych w komputerze cykli
 • Budzik
 • Limit na wykonanie pomiaru - 6 godzin
 • Prognoza płodności na kolejne 6 dni
 • Statystyka cyklu: ilość zapamiętanych cykli, średnia długość cyklu, skok temperatury po owulacji, zakres owulacji, średnia długość fazy płodnej, informacja o cyklach bezowulacyjnych, informacja o niewydolności ciałka żółtego.
 • Możliwość informowania urządzenia o współżyciu
 • Informuje o ciąży w trzech fazach: po 4 dniach informuje o możliwej ciąży, po 15 dniach o prawdopodobnej ciąży, po 18 dniach potwierdza ciążę.
 • Podaje datę poczęcia i porodu
 • Program do planowania płci dziecka - skuteczność 80 %
 • Wbudowany akumulator (ładowarka w komplecie)
 • Kolorowy, podświetlany wyświetlacz
 • Średnica 14 cm
 • Waga 200 g

 

Zestaw zawiera:

 • urządzenie Baby-Comp
 • Ładowarka
 • Pokrowiec
 • Gwarancja na 3 lata
 • Serwis
 • Instrukcje w języku polskim
 • Broszurki

 

Sposób działania:

Komputery cyklu działają na zasadzie termicznej, tj. niezwykle dokładnego pomiaru temperatury i analizy pomiarów za pomocą wprowadzonego zaawansowanego oprogramowania. Podstawą działania i efektów funkcjonowania są pomiary temperatury.

Pomiarów temperatury należy dokonywać codziennie rano po przebudzeniu bez wstawania z łóżka. Pomiaru najlepiej dokonywać o tej samej porze. Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly dopuszcza limit czasu, kiedy należy pobrać temperaturę, jest to 6 godzin. Są to 3 godziny przed i 3 godziny po czasie dokonania pomiaru temperatury poprzedniego dnia. Podczas wyznaczonego limitu czasu pomiaru temperatury świeci się symbol termometru. W przypadku nie dokonania pomiaru danego dnia należy nastawić budzik na następny dzień. Pomiaru dokonuje się raz dziennie. Zalecane jest, aby codziennie nastawiać budzik, choć nie jest to konieczne. Jeśli użytkowniczka zbudzi się w czasie trwania limitu czasu pomiaru temperatury, ale wcześniej niż jest nastawiony budzik, powinna zmierzyć temperaturę zaraz po przebudzeniu. Jeśli użytkowniczka zbudzi się po zakończeniu limitu czasu pomiaru, wtedy pomija w tym dniu pomiar temperatury.

Aby pobrać podstawową temperaturę ciała należy zaraz po przebudzeniu umieścić końcówkę z sensorem w ustach pod językiem w położeniu bocznym. Nie ma znaczenia czy będzie to w lewo czy w prawo. Ważne jest, aby umieszczać sensor zawsze w ten sam sposób i w czasie pomiaru nie ruszać nim. Pozwoli to na szybkie uzyskanie precyzyjnych wyników. W czasie pomiaru temperatury symbol termometru miga, sam pomiar trwa maksymalnie 30-40 sekund, koniec pomiaru jest sygnalizowany dźwiękiem a na wyświetlaczu pokazana jest wartość temperatury i raport płodności w postaci kolorowych lampek. Raport płodności na dany dzień obowiązuje do następnego pomiaru. Wyświetlacz  Pearly pokazuje zakres temperatur od 34,50 do 41,00° C z dokładnością do 0,01 stopnia Celsjusza.

Gdy w trakcie pomiaru temperatury okaże się, że użytkowniczka ma gorączkę (powyżej 37,80° C) i na wyświetlaczu pojawi się literka "F" zalecane jest przerwanie pomiaru. W czasie przeziębienia z podwyższoną temperaturą lub przyjmowana leków obniżających gorączkę należy pominąć pomiary temperatury i skorzystać z funkcji prognozy płodności na 6 dni na przód.

 

BABY - COMP  dostarcza codziennej informacji o płodności za pomocą kolorowych diod:

czerwona dioda oznacza dzień płodny; migająca czerwona dioda znaczy optimum płodności, owulacja;

żółta dioda oznacza czas, kiedy urządzenie uczy się lub dzień, kiedy pominięto pomiar temperatury, spóźnienie owulacji;

zielona dioda oznacza dzień niepłodny.

Raport płodności na dany dzień obowiązuje do następnego pomiaru.

 

Uwaga:  Właściwie użytkowany akumulator (zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji dołączanej przy zakupie komputera cyklu Baby-Comp) nie wymaga wymiany przez wiele lat.

Przed pierwszym użyciem Baby-Comp  należy przerwać przyjmowanie pigułek antykoncepcyjnych i odczekać do pojawienia się pierwszej fizjologicznej miesiączki, w przypadku stosowana wcześniej spirali wewnątrzmacicznej (wkładka) należy ją usunąć.

Baby-Comp  jest włączane poprzez naciśnięcie jakiegokolwiek przycisku, na wyświetlaczu pojawi się aktualny czas. Wyłącza się automatycznie, jeśli przez 30 sekund nie będzie naciskany żaden przycisk.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Komputer cyklu do planowania dziecka Baby - Comp

Komputer cyklu do planowania dziecka Baby - Comp

Baby-Comp pomógł już ogromnej ilości par, które bezskutecznie przez wiele lat starały się o dziecko. Jest to komputer cyklu przeznaczony dla kobiet starających się o dziecko .Możliwość wprowadzenia bazy danych ponad 1 miliona cykli !

8 innych produktów w tej samej kategorii: