Sprzęt ortopedyczny

Monitor owulacyjny ze śliny - Afrodyta

109zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Mini mikroskop wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania. W ciągu zaledwie 5 minut, na podstawie kilku kropli twojej śliny (lub śluzu szyjkowego) pomaga określić dni płodne i dni niepłodne podczas cyklu miesięcznego.TY DECYDUJESZ: planowanie rodzin


Czytaj więcej

Mini mikroskop  wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania.

W ciągu zaledwie 5 minut, na podstawie kilku kropli twojej śliny (lub śluzu szyjkowego) pomaga określić dni płodne i dni niepłodne podczas cyklu miesięcznego.

Część optyczna Afrodyta Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego powiększa twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego) aż 68 razy. Porównując obraz, jaki widzisz w mikroskopie z trzema obrazkami poniżej, możesz określić swoją hormonalną aktywność i czy jesteś w swojej fazie płodnej czy niepłodnej.

Wiarygodność odczytu wynosi 98%, co zostało potwierdzone drobiazgowymi badaniami klinicznymi.

Stosowany z powodzeniem w ponad 30 krajach.

Afrodyta Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny jest urządzeniem do samodzielnego stosowania.

Bardzo ważne: porównaj obraz, który widzisz w mikroskopie z tym poniżej

OBRAZ A:
Nie ma możliwości poczęcia dziecka
OBRAZ B:
Poczęcie dziecka możliwe jedynie w ciągu dniprzedowulacyjnych, ale  tylko w 20-30%
OBRAZ C:
Duże prawdopodobieństwo poczęcia dziecka
OKRES NIEPŁODNY / BEZOWULACYJNY
Bezkształtna punktowa struktura
1 – 3 DNI PRZED I PO OKRESIE PŁODNYM / OWULACJI 
Małe uporządkowane struktury przypominające paproć wśród bezkształtnych punktowych struktur
OKRES PŁODNY / OWULACYJNY
Struktury przypominające paproć zakrywają częśćlub całe pole pomiarowe

 

 

Jak działa Afrodyta Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny?


Statystycznie w cyklu miesiączkowym kobiety jest tylko około 5 - 6 dni płodnych, kiedy istnieje możliwość zajścia w ciążę:
Trzy dni poprzedzające owulację / okres płodny. Z uwagi na fakt, że plemniki mogą żyć w pochwie i macicy 72 godziny, stosunek płciowy nawet do trzech dni przed okresem płodności może doprowadzić do zapłodnienia. (Patrz obraz B powyżej)
Dwa dni faktycznie występującej owulacji / dni płodne. (Patrz obraz C powyżej)
Zazwyczaj, owulacja powinna wystąpić w 14-ym dniu cyklu miesiączkowego. Niemniej jednak, cykle poszczególnych kobiet różnią się znacząco od siebie. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat dowiedziono, że owulacja może wystąpić nawet pomiędzy 25 a 35 dniem w cyklu miesiączkowym. Te różnice wynikają z wielu czynników, na przykład mogą być spowodowane paleniem papierosów, przez stres czy odżywianie, co wpływa na zmiany w produkcji hormonów regulujących układ dokrewny ludzkiego ciała.


W oparciu o szczegółowe badania na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat oraz udoskonaleniu technik badawczych, naukowcy potwierdzili bezpośrednią korelację pomiędzy wzrostem poziomu hormonu estrogenu a pięcioma dniami płodnymi w cyklu miesiączkowym kobiety. Estrogen jest obecny w płynach ustrojowych, takich jak, mocz, krew, ślina oraz śluz szyjkowy.

Skuteczność Afrodyta Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny jako mini mikroskopu opiera się na naukowym odkryciu, że wysoki poziom hormonu estrogenu w ślinie, w połączeniu z solami (elektrolitami) także obecnymi w ślinie, po wyschnięciu, tworzą różne obrazy, które można zobaczyć w powiększeniu pod mikroskopem takim jak Afrodyta Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny.

To odkrycie doprowadziło do stworzenia mini mikroskopu znanego jako Afrodyta Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny. Korelacja pomiędzy powyżej opisanymi obrazami a skuteczną owulacją/okresem płodnym (określona także przez dopochwowe badanie ultrasonograficzne jajników oraz w szczególności pęcherzyka) została potwierdzona w 98% przypadków w badaniach klinicznych przeprowadzonych przez Uniwersytet „La Sapienza” w Rzymie, gdzie zastosowano nasz Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny.

Jak używać AFRODYTA Testeru Owulacyjnego?

 

  1. Zdejmij plastikowe zabezpieczenie mikroskopu.
  2. Wyciągnij czarny element optyczny (soczewkę) z tulei.
  3. SOCZEWKA MIKROSKOPU W MIEJSCU GDZIE BĘDZIESZ NAKŁADAĆ PRÓBKI ŚLINY JEST ZABEZPIECZONA FOLIĄ. PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM NALEŻY DELIKATNIE USUNĄĆ TO ZABEZPIECZENIE. AFRODYTA jest urządzeniem wielokrotnego użytku, dlatego przed każdym nałożeniem śliny proszę wyczyścić zewnętrzna stronę soczewki mikroskopu bawełnianą watką lub ściereczką z alkoholem. Umieść małą ilość śliny lub śluzu szyjkowego (bez bąbelków i nadmiaru) na soczewce mini mikroskopu.
  4. Włóż z powrotem mini mikroskop do tulei i załóż plastikowe zabezpieczenie. Zalecamy pozostawienie próbki śliny do wyschnięcia na co najmniej 5 minut, w zależności od wilgotności otoczenia. Jeśli widać, że próbka śliny nie wyschła załóż plastikowe zabezpieczenie i czekaj do czasu aż wyschnie całkowicie.
  5. j.w.
  6. Zdejmij plastikowe zabezpieczenie i chwyć urządzenie jedną ręką używając kciuka i środkowego palca. Palcem wskazującym naciśnij i trzymaj biały przycisk na przeciwległej stronie tubki. Spowoduje to zaświecenie światła wewnątrz tubki. Drugą ręką ustawiaj ostrość obracając w prawo lub w lewo element mini mikroskopu z soczewką do chwili aż próbka śliny będzie wyraźnie widoczna. Porównaj obraz który widzisz z podanymi poniżej.

OKRES NIEPŁODNY:

Podczas twojego cyklu, kiedy nie ma owulacji nie zobaczysz uporządkowanych struktur. To, co możesz zobaczyć, to przypadkowe bardzo małe czarne plamki i trochę śladów po wyschniętej ślinie na żółtym tle.

OKRES PRZEJŚCIOWY:

FAZA 1:

W miarę jak zbliżasz się do początku swojego okresu owulacyjnego (od 1 do 3 dni przed), zobaczysz krótkie linie grubości włosa. Może być kilka lub niewiele tych struktur przypominających włos. Ilość nie jest tak ważna jak ich sama obecność. To oznacza, że owulacja może wystąpić w każdej chwili w przeciągu 1- 3 dni. Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie.

FAZA 2:

W tej fazie widzisz, że krótkie linie stały się dłuższe i zaczynają przybierać kształt rzęsy/paproć: niektóre struktury przypominające włos rozdwajają się i mnożą. Oznacza to, że właśnie nastąpił początek owulacji. Doradzamy w tym czasie używanie mini mikroskopu AFRODYTA co najmniej dwa razy dziennie.

OKRES PŁODNY:

Na tym etapie widzisz na żółtym tle tak jakby rzęsę- struktury przypominające włos występują w większej ilości i nakładają się na siebie. Tak jest, ponieważ sól w twoim organizmie ze względu na zwiększony poziom estrogenów krystalizuje się i formuje struktury znane jako „paproć” lub „krystalizacja”. Struktury te mogą przybierać też inne kształty, tj.: żyłki liścia, płatki śniegu, pajęczą sieć a nawet mrozu na szybie okiennej. Oznacza to, że owulacja właśnie ma miejsce i jesteś obecnie w najbardziej płodnym okresie w swoim cyklu miesiączkowym.

UWAGA: Na jakość próbki śliny może mieć wpływ palenie, alkohol i spożywanie posiłków. Dlatego zaleca się użycie śliny do testu co najmniej godzinę po wykonaniu powyższych czynności. Alternatywą może być użycie śluzu szyjkowego.

Proszę pamiętać, że cykle menstruacyjne mogą się od siebie diametralnie różnić. Nie jest niczym nieprawidłowym mieć owulację w: 21, 25 czy 30 dniu cyklu. Nieregularne cykle miesiączkowe są często spotykane.

MINI MIKROSKOP AFRODYTA PRZEZNACZONY JEST DO POMOCY W OKREŚLENIU DNI OWULACJI / PŁODNYCH ORAZ NIEPŁODNYCH. PRODUCENT I/LUB DYSTRYBUTOR NIE JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ŻADNE STRATY LUB SZKODY WYNIKAJĄCE Z NIEPRAWIDŁOWEJ INTERPRETACJI WYNIKÓW TESTU.

Skuteczność antykoncepcyjna AFRODYTA Testeru Owulacyjnego.

Testu Owulacyjnego ze śliny 98%

Skuteczność AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny , jeśli stosowany w celu uniknięcia zajścia w nieplanowaną ciążę, wynosi 98% - co zostało potwierdzone w szczegółowych badaniach klinicznych przeprowadzonych przez Uniwersytet „La Sapienza” w Rzymie, gdzie zastosowano nasz Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny.

Oznacza to, że nasz Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny jest o wiele bardziej wiarygodny od prawie wszystkich innych dostępnych standardowych środków i metod antykoncepcyjnych:
Prezerwatywa 92% - Wkładka wewnątrzmaciczna 90% - Kapturek domaciczny 85% - Metoda termiczna 80% - Metoda kalendarzykowa 60%.
Jedynie antykoncepcja doustna (pigułka antykoncepcyjna) jest skuteczniejsza i wynosi prawie 99%, jednak często powoduje poważne oraz uciążliwe skutki uboczne: może przyczynić się do raka szyjki macicy, zatrzymuje wodę w organizmie, zapalenia pochwy, wzrost ciśnienia krwi, migrenę, stany depresyjne, spadek libido.

UWAGA: Aby uniknąć niepoprawnej interpretacji w odczycie, przed nałożeniem nowej próbki śliny, należy ZAWSZE wyczyścić dokładnie szkiełko mikroskopowe (gdzie nakładamy ślinę) AFRODYTA Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny mokrą ściereczką lub wacikiem, najlepiej nasączonych alkoholem.

UWAGA: Na jakość próbki śliny może mieć wpływ palenie, alkohol i spożywanie posiłków. Dlatego zaleca się użycie śliny do testu co najmniej godzinę po wykonaniu powyższych czynności. Alternatywą może być użycie śluzu szyjkowego.


Konserwacja:

AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny jest przeznaczony do codziennego użytku i nie wymaga specjalnej konserwacji. Należy unikać nadmiernego kurzu i wysokiej temperatury.
Zasilanie oświetlenia mikroskopu – BATERIE
Oświetlenie mikroskopu zasilane jest przez 2 sztuki standardowych baterii GP A76 /stosowanych min do elektronicznych termometrów klinicznych, zegarków elektronicznych , kalkulatorów/.
W przypadku gdy oświetlenie przestanie działać - zaleca się dokonać wymiany baterii w wyspecjalizowanych jednostkach np. u zegarmistrza.
Wymiana baterii polega na : ostrożnym wypchnięciu od wewnątrz z tubki elementu który świeci, /należy to uczynić przy pomocy przyrządu bez ostrego zakończenia aby nie uszkodzić diody/ dzięki temu uzyskamy dostęp do baterii. Przy całym procesie wymiany baterii należy uważnie trzymać tester aby żadne elementy nie wypadły gwałtownie i np. nie uległy uszkodzeniu przy upadku na podłogę.

 Przyrząd diagnostyczno–medyczny (in-vitro) wielokrotnego użytku
do samodzielnego stosowania.

Wyrób medyczny z Włoch.

Zgodność z Dyrektywą Unii Europejskiej 98/79/EC dotyczącą Wyrobów Medycznych.
 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Monitor owulacyjny ze śliny - Afrodyta

Monitor owulacyjny ze śliny - Afrodyta

Mini mikroskop wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania. W ciągu zaledwie 5 minut, na podstawie kilku kropli twojej śliny (lub śluzu szyjkowego) pomaga określić dni płodne i dni niepłodne podczas cyklu miesięcznego.TY DECYDUJESZ: planowanie rodzin

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii: