Sprzęt ortopedyczny

Monitor płodności dla kobiet Bioself

550zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieProsty w użyciu , elektroniczny komputer cyklu/płodności pokazujący dni płodne i niepłodne w trakcie całego cyklu produkowany w Szwajcarii.


Czytaj więcej

PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY PRODUCENTA.

Prosty w użyciu , elektroniczny wskaźnik płodności produkowany w Szwajcarii.

Wskażnik płodności automatycznie wylicza czas owulacji i określa najlepsze dni na poczęcie dziecka. Dla kobiet, które mają problemy z zajściem w ciążę - wyznaczy dni najwyższej płodności. Dla kobiet nie planujących ciąży - stosując naturalne metod planowania rodziny.
Bioself® wspomaga, wskazując czas niepłodności.
Stosowany w celu uniknięcia poczęcia wykazuje wysoką skuteczność w granicach 95 - 98 %. 
Dzięki Bioself® wyznaczenie dni płodnych i niepłodnych nie jest już skomplikowane. Wbudowany mikroprocesor gromadzi w pamięci dane o długościach kolejnych cykli i zmianach temperatury, określając indywidualny profil jego użytkowniczki. Poprzez to, wskazuje prawidłowy przebieg cyklu nawet wtedy, kiedy zdarzają się wyższe temperatury, wywołane np. gorączką, stresem itp.
Jak zapewnia producent, poradzi sobie także z brakiem jednego czy kilku pomiarów w trakcie cyklu!
Podczas użytkowania Bioself® kobieta codzienne mierzy PTC - czyli podstawową temperaturę ciała zaraz po przebudzeniu, po co najmniej 5-cio godzinnym nieprzerwanym śnie, trzymając końcówkę urządzenia pod językiem, w pochwie lub w odbycie - zawsze w tym samym miejscu podczas danego cyklu - przez ok. 2 minuty. W pierwszym dniu miesiączki należy poinformować o tym fakcie wskaźnik, wciskając czerwony przycisk.
Bieżąca ocena płodności sygnalizowana jest przez dwie lampki zapalające się w momencie dotknięcia końcówki pomiarowej:
Lampka zielona określa dni niepłodne (niepłodność przedowulacyjną i niepłodność poowulacyjną),
lampka czerwona - okres możliwej płodności, a czerwona migająca "alarmuje" o okresie najwyższej płodności.
Bioself® przechowuje w pamięci dane o temperaturze ciała oraz o długościach ostatnich dwunastu cykli. Można je przeglądać na wyświetlaczu lub wydrukować w aptece wyposażonej w odpowiedni sprzęt. Zatem nie trzeba prowadzić codziennych notatek - robi to Bioself®. Pomocne jest to np. w trakcie konsultacji lekarskich, czy też przy wyznaczaniu przewidywanej daty porodu.
Prawidłowo stosowany Bioself® ułatwia obserwację własnego cyklu menstruacyjnego, co jest istotne dla zdrowia, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa życia seksualnego. 
Zestaw zawiera:
  • 1x Bioself®, 
  • instrukcja w języku polskim i angielskim,
  •  karta  gwarancyjna, 
  • 3 x bateria AAA

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Monitor płodności dla kobiet Bioself

Monitor płodności dla kobiet Bioself

Prosty w użyciu , elektroniczny komputer cyklu/płodności pokazujący dni płodne i niepłodne w trakcie całego cyklu produkowany w Szwajcarii.

11 innych produktów w tej samej kategorii: