Sprzęt ortopedyczny

Męska koszulka korygująca postawę Medi Posture Plus Force

650zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Chcesz skorygować swoją postawę, zadbać o proste plecy oraz wzmocnienie i stabilizację mięśni? Męska koszulka korygująca Medi Posture Plus Force jest dla Ciebie

Czytaj więcej

Męska koszulka korygująca postawę Medi Posture Plus Force


Masz problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy ciała? A może zmagasz się z podrażnieniem lub uszkodzeniem stawu ramiennego lub dotknął Cię dysmorficzny rozwój kręgosłupa w okresie dojrzewania? To tylko niektóre sytuacje, w której może być pomocna męska koszulka korygująca postawę Medi Posture Plus Force.


Jej specjalistyczna konstrukcja została opracowana w celu korekcji postawy, a więc zapobieganiu garbieniu się. To markowe, profesjonalne rozwiązanie, które:

  • pozwala zachować kręgosłup w pozycji pionowej,

  • koryguje Twoją postawę,

  • pomaga ściągnąć / zaktywizować mięśnie tułowia oraz ramion, a w efekcie zapewnić Ci większą stabilność i przeciwdziałać osłabieniu muskulatury czy zaburzeniom równowagi,

  • poprawia mobilność i zmniejsza ból związany ze zwyrodnieniami.


Czym wyróżnia się koszulka Medi Posture Plus Force?


  • Wysoka oddychalność i komfort noszenia

Koszulka została wykonana z elastycznej, oddychającej tkaniny, a odprowadzanie pary i wody zwiększają panel boczny ze splotu siateczkowego.

Wysoki komfort uzyskujesz m.in. dzięki płaskim, elastycznym szwom, które nie wrzynają się w ciało.


  • Efektywna korekcja postawy

Możliwa dzięki odpowiedniej konstrukcji – w tym specjalnemu wspornikowi kręgosłupa oraz panelom piersiowym oraz brzusznemu, które zapewniają stabilizację.


  • Niewidoczna pod ubraniem

Koszulka nie będzie zauważalna pod Twoimi ubraniami z uwagi na zastosowanie płaskich szwów oraz elementów, które dobrze przylegają do Twojego ciała. Autem jest też szeroka, zaokrąglona szyjka.


  • Wygoda zakładania i ściągania

Koszulka korekcyjna jest zapinana na zamek błyskawiczny, co sprawia, że proces jej zakładania i ściągania trwa bardzo krótko.

+ Noś ją regularnie, aby odzyskać prawidłową postawę i zwiększyć stabilność swojego ciała. Zamów wybrany rozmiar oraz kolor i zapomnij o dolegliwościach bólowych oraz skrzywieniach.Kolor: biały / czarny
Sprawdź rozmiary i Wybierz odpowiedni produkt:

Tabela rozmiarów medi posture plus force - Medicalbroker.pl


Jak nosimy koszulkę?

 

Koszulkę prostującą plecy posture plus force należy zawsze nosić na skórze i pod ubraniem.

Jeśli podczas noszenia koszulki wystąpi nadmierny ból lub Twój stan się pogorszy, należy natychmiast zdjąć produkt i skontaktować się z lekarzem lub specjalistycznym sklepem.

 

Zakładanie koszulki

 

Przed pierwszym włożeniem koszulki należy zdjąć folię ochronną z pasków antypoślizgowych na obu ramionach. Te znajdują się po wewnętrznej stronie koszulki. Koszulkę wkłada się tak jak normalny podkoszulek.

 

Jak pierzemy produkt?

 

Produkt należy prać ręcznie, najlepiej za pomocą łagodnego płynu do prania bez dodatku płynu zmiękczającego. Rekomendowane jest stosowanie medi clean.

- Nie wybielać.

- Pozostawić do wyschnięcia.

- Nie prasować.

- Nie czyścić chemicznie.

- Pozostawić do wyschnięcia, z dala od źródla ciepła.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Męska koszulka korygująca postawę Medi Posture Plus Force

Męska koszulka korygująca postawę Medi Posture Plus Force

Chcesz skorygować swoją postawę, zadbać o proste plecy oraz wzmocnienie i stabilizację mięśni? Męska koszulka korygująca Medi Posture Plus Force jest dla Ciebie

19 innych produktów w tej samej kategorii: