Sprzęt ortopedyczny

Kule ortopedycznePokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Kule ortopedyczne do chodzenia, nazywane też często kulami inwalidzkimi (kule łokciowe, kule pachowe, kule rehabilitacyjne) są niezbędną częścią zaopatrzenia ortopedycznego w przypadku schorzeń i urazów narządu ruchu.

Kule ortopedyczne do chodzenia łokciowe i pachowe

Kule ortopedyczne jako sprzęt rehabilitacyjny pomocniczy, stosowane są w nagłych wypadkach i urazach, jak również przewlekłych schorzeniach narządu ruchu. Pełnią one funkcję podporowo - odciążającą, dzięki specjalnej budowie kule łokciowe i pachowe, funkcjonalnie umożliwiają poruszanie się osobom z bólami oraz niedowładami nóg, kontuzjami kręgosłupa, znajdują zastosowanie nawet przy osłabieniu kończyn górnych (kule pachowe).

Kule ortopedyczne rehabilitacyjne z uchwytami anatomicznymi

Jako nieliczni posiadamy w swojej ofercie kule rehabilitacyjne stosowane w przypadku zmian reumatycznych (RZS,ZZSK) i zwyrodnieniowych (Artroza). Są to specjalne kule ortopedyczne z uchwytami anatomicznymi. W tym dziale znajdą też państwo zaopatrzenie ortopedyczne zalecane przy niedowładach połowiczych, jak trójnóg, czwórnóg rehabilitacyjny.Biorąc pod uwagę rolę i bezpieczeństwo jaką spełniają kule ortopedyczne - W ofercie sklepu medycznego Medicalbroker.pl posiadamy tylko certyfikowane kule rehabilitacyjne, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością.

Kategorie

Promocje