Sprzęt ortopedyczny

Maski antysmogowePokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Maski antysmogowe – efektywne zabezpieczenie przed smogiem

Zanieczyszczenie powietrza stało się w ostatnich latach ogromnym problemem w wielu miejscach w Polsce. Zwłaszcza jesienią i zimą poziom PM 2,5, PM 10 oraz innych szkodliwych substancji wzrasta. Jak sobie z nim poradzić? Skutecznym rozwiązaniem są maski przeciwsmogowe.

Maska antysmogowa to produkt wyposażony w specjalny filtr z węglem aktywnym, który pochłania ponad 99% groźnych zanieczyszczeń. Dlatego warto po nią sięgnąć, gdy:

  • jakość powietrza jest zła, a poziom pyłu zawieszonego – wysoki,

  • wybierasz się na krótszy lub dłuższy spacer.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej klasy maseczki antysmogowe, które:

  • są wyrobami medycznymi zarejestrowanymi w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych – to najlepsze potwierdzenie ich skuteczności,

  • są wielokrotnego użytku – każda maska na smog może być noszona przez długie miesiące, a nawet lata, pod warunkiem regularnej wymiany filtra,

  • są wyposażone w skuteczne filtry z węglem aktywnym klasy N99,

  • idealnie dopasowują się do twarzy i są komfortowe do noszenia.

Oferujemy zarówno maski antysmogowe dla dzieci, jak również produkty takie jak maska antysmogowa do biegania i więcej. Aby wybrać odpowiedni model i dopasować do niego filtr, zapoznaj się z opisami poszczególnych produktów lub skontaktuj się z naszym zespołem!

Kategorie

Promocje