Sprzęt ortopedyczny

Nawilżacz powietrza LB 37 Beurer

300zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska 24h-48h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem 24h-48h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieNawilżacz powietrza LB 37 Beurer w kolorze białym ma funkcję rozprowadzania zapachu w pomieszczeniu– przeznaczony do olejków aromatycznych. Urządzenie posiada tryb nocny: cicha praca bez przeszkadzającego oświetlenia. Posiada 2 poziomy działania, wyjmowany zbiornik o pojemności 2 litrów oraz kontrolne diody.


Czytaj więcej

Nawilżacz powietrza LB 37 Beurer w kolorze białym ma funkcję rozprowadzania zapachu w pomieszczeniu– przeznaczony do olejków aromatycznych.

Urządzenie posiada tryb nocny: cicha praca bez przeszkadzającego oświetlenia.

Posiada 2 poziomy działania, wyjmowany zbiornik o pojemoości 2 litrów oraz kontrolne diody LED; białą i niebieską wskazujące różne poziomy rozpylania oraz czerwoną oznaczającą pusty pojemnik na wodę.

Odpowiedni do pomieszczeń do 20m2 -maksymalna wydajność nawilżania powietrza to 200ml/godz. W zestawie znajduje się 15 wkładek do aplikacji aromatów oraz szczoteczka do czyszczenia. Istnieje możliwość dokupienia filtra do twardej wody.

Wskazówki:

Można także skropić aromatem/olejkiem eterycznym wewnętrzną wkładkę w przegródce na aromat (8).

Umożliwia to rozprowadzanie zapachu w pomieszczeniu. Olejku aromatycznego w żadnym wypadku nie należy wlewać bezpośrednio do wody.

Nawilżacz powietrza pracuje w trybie nocnym na poziomie 2 z niską wydajnością parowania i bez podświetlenia LED, aby zapewnić spokojny i relaksujący sen.

Do wody nie należy dodawać olejków eterycznych ani substancji zapachowych. W przypadku zastosowania tego typu dodatków materiał z tworzywa sztucznego może zostać zafarbowany i uszkodzony. Membrana ultradźwiękowa skleja się i zostaje w ten sposób uszkodzona.

W urządzeniu należy stosować świeżą wodę pitną o temperaturze poniżej 40°C. Jeśli woda pitna jest bardzo twarda, można stosować wodę demineralizowaną lub destylowaną.

W przypadku twardej wody jest zalecane zastosowanie opcjonalnego filtra.

Dane techniczne:

Wymiary (dł. x szer. x wys.): ok. 21 cm x 11 cm x 25,5 cm

Długość przewodu: ok. 1,5 m

Napięcie/częstotliwość zasilania: 100–240 V AC / 50/60 Hz

Moc znamionowa:  max 20 W

Wielkość pomieszczenia: do 20 m2

Objętość: ok. 2 litra

Maksymalna wydajność parowania: 200 ml/godz

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nawilżacz powietrza LB 37 Beurer

Nawilżacz powietrza LB 37 Beurer

Nawilżacz powietrza LB 37 Beurer w kolorze białym ma funkcję rozprowadzania zapachu w pomieszczeniu– przeznaczony do olejków aromatycznych. Urządzenie posiada tryb nocny: cicha praca bez przeszkadzającego oświetlenia. Posiada 2 poziomy działania, wyjmowany zbiornik o pojemności 2 litrów oraz kontrolne diody.

18 innych produktów w tej samej kategorii: