Sprzęt ortopedyczny

Oczyszczacz powietrza LR 200 Beurer

870zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska 24h-48h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem 24h-48h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieOczyszczacz powietrza LR 200 Beurer odfiltrowuje z powietrza cząstki, takie jak bakterie, wirusy, roztocza i drobne pyłki za pomocą filtra kombinowanego (filtra z węglem aktywnym klasy HEPA E12 przeciwko szkodliwym gazom i nieprzyjemnym zapachom). Nadaje się do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni ok. 35 m². Jest energooszczędny i wyłącza się automatycznie, gdy ściągana jest pokrywa obudowy.


Czytaj więcej

Człowiek spędza większość czasu w zamkniętych pomieszczeniach. Często panujące w nich powietrze jest zanieczyszczone cząstkami kurzu, pyłkami, sierścią zwierząt, zapachami, szkodliwymi gazami oraz różnymi bakteriami i wirusami.

Oczyszczacz powietrza LR 200 oczyszcza powietrze w pomieszczeniu za pomocą trójwarstwowego systemu filtrów i funkcji jonowej.

Wydajność filtra HEPA E 12 wynosi ≥ 99,5 %. Oznacza to, że można odfiltrować 99,5 % cząsteczek (np. bakterie, wirusy i drobny pył).

 

Oczyszczacz powietrza LR 200:

 • odfiltrowuje z powietrza cząstki, takie jak bakterie, wirusy, roztocza i drobne pyłki za pomocą filtra kombinowanego (filtra z węglem aktywnym klasy HEPA E12 przeciwko szkodliwym gazom i nieprzyjemnym zapachom),
 • posiada tryb nocny z przyciemnianym panelem,
 • pracuje cicho na trzech stopniach mocy,
 • jest wyposażony w funkcję timera (dwie, cztery lub osiem godzin),
 • nadaje się do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni ok. 35 m²,
 • jest energooszczędny,
 • wyłącza się automatycznie, gdy ściągana jest pokrywa obudowy.
 • Oczyszczacz powietrza posiada trzy opcje ustawiania prędkości wentylatora: I (mała), II (średnia) i III (duża). Aby zmieniać poszczególne prędkości wentylatora, należy nacisnąć przycisk prędkości wentylatora. Na panelu obsługi zapala się aktualnie ustawiona prędkość wentylatora.
 • Oczyszczacz powietrza posiada funkcję timera, dzięki której można ustalić, po ilu godzinach urządzenie powinno się samoczynnie wyłączyć. Oczyszczacz powietrza posiada trzy opcje ustawiania timera: 2H (dwie godziny),4H (cztery godziny) i 8H (osiem godzin).
 • Trójwarstwowy ltr należy wymieniać po 4320 godzinach pracy urządzenia na nowy. Po 4320 godzinach pracy urządzenia nad przyciskiem włączania/wyłączania zacznie migać czerwona dioda LED „Filter Reset”.

Zasada działania:

 1. Wentylator oczyszczacza powietrza zasysa zabrudzone powietrze.
 2. Filtr wstępny oddziela większe cząstki, takie jak kurz, brud i włosy.
 3. Z powietrza filtrowane są przez filtr z węglem aktywnym formaldehydy, benzol i inne trujące gazy oraz nieprzyjemne zapachy.
 4. Filtr EPA separuje małe cząstki, takie jak pyłki, bakterie lub wirusy.
 5. Jonizator przekazuje do powietrza jony (ujemne), które związują ze sobą najdrobniejsze cząstki poprzez przyciąganie ładunku elektrycznego. Dzięki silniejszej koncentracji i wytwarzaniu się większych cząstek cząsteczki gromadzą się w kolektorze jonizatora lub tra ają na dno, gdzie mogą zostać odessane.
 6. Oczyszczone powietrze jest przekazywane przez znajdujący się w górnej części nawilżacza otwór wylotowy powietrza do pomieszczenia.

 

Ważne informacje:

Oczyszczanie

Zdrowy tryb życia i odpowiednie ochrona zdrowia to tendencja popularna całym świecie – podstawą jest powietrze, którym oddychamy:

 • wdychamy 10000 litrów powietrza dziennie
 • najczęściej przebywamy w pomieszczeniach
 • powietrze w pomieszczeniach jest najczęściej zanieczyszczone i złej jakości
Niestety prawie wszystkie zanieczyszczenia powietrza są dla ludzkiego oka niewidoczne.

Dzięki naszej efektywnej technologii trójwarstwowej z filtrem wstępnym, HEPA i filtrem z aktywnym węglem możliwe jest odfiltrowanie większości zanieczyszczeń. Filtr HEPA cenią sobie w szczególności alergicy, ponieważ jego wydajność jest niezmiernie wysoka.

 •  wytwarzanie ozonu poniżej 0,05 PPM
 • jonizacja ujemna na poziomie 2 000 000/m3

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Oczyszczacz powietrza LR 200 Beurer

Oczyszczacz powietrza LR 200 Beurer

Oczyszczacz powietrza LR 200 Beurer odfiltrowuje z powietrza cząstki, takie jak bakterie, wirusy, roztocza i drobne pyłki za pomocą filtra kombinowanego (filtra z węglem aktywnym klasy HEPA E12 przeciwko szkodliwym gazom i nieprzyjemnym zapachom). Nadaje się do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni ok. 35 m². Jest energooszczędny i wyłącza się automatycznie, gdy ściągana jest pokrywa obudowy.

Produkty powiązane

  18 innych produktów w tej samej kategorii: