Sprzęt ortopedyczny

Oczyszczacz powietrza z filtrem i lampą UV-C Aseptica Cubic

280zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Oczyszczacz powietrza z wielopoziomowym filtrem i lampą UV-C Aseptica Cubic to duże mozliwości w niewielkim urządzeniu. Oczyszczacz przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, zakładów usługowych, gabinetów lekarskich oraz wewnątrz pojazdów samochodowych.

Czytaj więcej

Oczyszczacz powietrza z wielopoziomowym filtrem i lampą UV-C Aseptica Cubic  został zaprojektowany i opracowany przez zespół profesjonalistów specjalnie do mieszkania, biura, czy samochodu.

 

Dzięki swoim właściwościom:

  • poprawia jakość powietrza
  • filtruje pyły
  • niweluje nieprzyjemne zapachy
  • pochłania szkodliwe gazy (takie jak formaldehydy, benzen)
  • działa wirusobójczo, bakteriobójczo i grzybobójczo

 Posiada atest Państwowego Zakładu Higienicznego.

Oczyszczacz przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, zakładów usługowych, gabinetów lekarskich oraz wewnątrz pojazdów samochodowych.

Atrakcyjny wygląd powoduje, że niezależnie od podstawowej funkcji oczyszczania powietrza ASEPTICA cubic ozdobi każde biurko.

Znakomicie wkomponuje się w minimalistyczny wygląd gabinetu lekarskiego, salonu kosmetycznego, biura czy większości domowych wnętrz. W jego otoczeniu odetchniesz świeżym i przede wszystkim bezpiecznym powietrzem. Aseptica cubic jest urządzeniem mobilnym więc nie musisz się z nią rozstawać w samochodzie – zestaw zawiera przewód zakończony popularną w samochodach wtyczką do gniazda zapalniczki. To niewielkie urządzenie posiada silne właściwości bakteriobójcze. Zapewnia Tobie, personelowi i Twoim klientom oczyszczone powietrze każdego dnia.

Polecany do pomieszczeń o powierzchni 10-15m2.

Funkcje oczyszczania powietrza zawarte w urządzeniu Aseptica Cubic:

Filtr HEPA 13 - Złożony z wielu cienkich włókien o bardzo dużej gęstości. Usuwa z powietrza pyły zawieszone PM1,PM2,5, PM10, pyłki roślin, zarodniki pleśni i alergeny roztoczy. Eliminuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu, drobin sierści i innych wzbijanych przy każdym ruchu cząsteczek. Wysoki 13-y poziom filtracji HEPA uznawany jest jako medyczny.

Filtr węglowy - zawiera zamknięty w obudowie węgiel aktywny. Jego wysokie właściwości chłonne pozwalają wyeliminować z powietrza szkodliwe organiczne zanieczyszczenia gazowe. Wychwytuje rakotwórcze lotne substancje powstające np. z dymu papierosowego lub powszechnie używanych środków chemicznych. Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy.

Generator jonów ujemnych - Wszechobecne urządzenia elektroniczne generują nadmiar jonów dodatnich co niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Generator jonów ujemnych przywraca równowagę w otaczającym nas powietrzu, poprawiają samopoczucie i nastrój oraz zdolność koncentracji i jakość snu.

Filtr fotokatalityczny -  Katalizator pod wpływem światła powoduje rozkład powietrza na substancje silnie utleniające - nadtlenek wodoru i rodnik wodorotlenowy. W ten sposób rozbijane są białka wirusów i rozbijane jądra bakterii, a formaldechydy, LZO są neutralizowane do postaci wody i dwutlenku węgla. W zależności od typu do aktywacji filtra może być używane światło słoneczne lub UVA.

Lampa UV-C -  Silne właściwości wirusobójcze i bakteriobójcze. Należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV-C. W przypadku oczyszczaczy i sterylizatorów NANOCARE zamknięte bezpiecznie wewnątrz obudów. W oprawach oświetleniowych sterowane czujnikami.Oczyszczacz powietrza z wielopoziomowym filtrem i lampą UV-C Aseptica Cubic ma właściwości:
- bakteriobójcze,
 - wirusobójcze,
 - grzybobójcze,
- absorbcja formaldehydu,
- jonizacja ujemna,
- filtr hepa H13,
 - aromaterapia,
- sterylizacja UV.

W zestawie:
- kabel sieciowy, 
 - instrukcja obsługi,
 - wtyczka samochodowa,
 - samochodowy uchwyt mocujacy,
 - filtry.

Kolory: biały, czarny

Parametry techniczne:

Napięcie: DC 12V/230V AC 50/60Hz
Moc: < 6W
Sugerowana maks. pow. pomieszczeń:  do 15m2
Filtracja cząstek stałych: PM1.0-PM2.5

Temp. otoczenia: -10 - +70 oC
Gęstość jonów ujemnych: >6mln

Głośność: 25dB/28dB
Wymiary:146x146x80mm

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Oczyszczacz powietrza z filtrem i lampą UV-C Aseptica Cubic

Oczyszczacz powietrza z filtrem i lampą UV-C Aseptica Cubic

Oczyszczacz powietrza z wielopoziomowym filtrem i lampą UV-C Aseptica Cubic to duże mozliwości w niewielkim urządzeniu. Oczyszczacz przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, zakładów usługowych, gabinetów lekarskich oraz wewnątrz pojazdów samochodowych.