Sprzęt ortopedyczny

Zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza Aseptica Activ Nano

480zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Są to specjalne filtry wielowarstwowe oparte na technologi Nanoproof. Żywotność filtrów uzależniona jest od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz od czasu i intensywności pracy urządzenia.


Czytaj więcej

Zestaw zawiera:
2x filtry wstępnego oczyszczania PM10,

6x filtr złożony zawierający filtr PM 2,5 firmy 3M,
filtr z węglem aktywnym,
filtr foto katalityczny NTDA,
dyfuzor/klosz z powłoką nanokompozytową NTDA.

 

Są to specjalne filtry wielowarstwowe oparte na technologi Nanoproof.

Żywotność filtrów uzależniona jest od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz od czasu i intensywności pracy urządzenia.
Zalecamy wymianę filtrów co 6 miesięcy.


Funkcje filtrów:

Filtr wstępny oczyszcza powietrze z większości widocznych zanieczyszczeń tj. kurz, sierść,pyłki drzew i traw.
Filtr PM2.5 - wielowarstowa budowa filtra chroni przed zanieczyszczeniami PM 2.5 i PM 10. Filtr z warstwą aktywnego węgla.
Filtr węglowy zawiera zamknięty w obudowie węgiel aktywny. Jego wysokie właściwości chłonne pozwalają wyeliminować z powietrza szkodliwe organiczne zanieczyszczenia gazowe. Wychwytuje rakotwórcze lotne substancje powstające np. z dymu papierosowego lub powszechnie używanych środków chemicznych.Skutecznie usuwa nieprzyjene zapachy.
NTDA - wyjątkowa substancja zawierająca nanocząsteczni z potwierdzonym przez międzynarodowe laboratoria działaniem wiązania i eliminowania patogenów. Zawierające NTDA powłoki skutecznie niszczą wirusy,bakterie,formaldechydy i grzyby zamoeniając je na H20 i CO2.Trwałość powłok osiąga 5 lat.

Filtr fotokatalityczny  - Katalizator pod wpływem światła powoduje rozkład powietrza na substancje silnie utleniające - nadtlenek wodoru i rodnik wodorotlenowy. W ten sposób rozbijane są białka wirusów i rozbijane jądra bakterii, a formaldechydy, LZO są neutralizowane do postaci wody i dwutlenku węgla. W zależności od typu do aktywacji filtra może być używane światło słoneczne lub UVA.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza Aseptica Activ Nano

Zestaw filtrów do oczyszczacza powietrza Aseptica Activ Nano

Są to specjalne filtry wielowarstwowe oparte na technologi Nanoproof. Żywotność filtrów uzależniona jest od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz od czasu i intensywności pracy urządzenia.

Produkty powiązane