Sprzęt ortopedyczny

Orteza na łokieć golfisty i tenisisty Epi Forsa Plus OttoBock

139zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza na łokieć tenisisty i golfisty Epi Forsa Plus została opracowana specjalnie dla tych dolegliwości. Wywiera ona ukierunkowany ucisk na dotknięte zmianami chorobowymi mięśnie przedramienia, zapewniając znaczącą ulgę. Nie czekaj dłużej wejdź na Medicalbroker.pl i zapomnij o bólu


Czytaj więcej

Łokieć tenisisty lub golfisty jest spowodowany przeciążeniem mięśni przedramienia i przyczepów jego ścięgien. Orteza na łokieć Epi Forsa Plus została opracowana specjalnie dla tych dolegliwości. Wywiera ona ukierunkowany i w szczególności kontrolowany ucisk na dotknięte zmianami chorobowymi mięśnie przedramienia, zapewniając znaczącą ulgę w bólu.

Pomoc w przypadku łokcia golfisty i golfisty

Orteza na ból przedramienia i w łokciu, może być stosowana profilaktycznie podczas powtarzających się czynności manualnych. Jest ona również dostępna w wersji z plastikową klamrą i podobnym sposobie działania: wersja Epiflex. Twoje osobiste preferencje będą decydować, którą wersję wybierzesz.

 

Wskazania:

  • Zapalenie nadkłykcia bocznego (łokieć tenisisty) lub nadkłykcia przyśrodkowego (łokieć golfisty) kości ramiennej.

Cechy:

  • Wewnętrzna, specjalnie wyprofilowana pelota umożliwia kontrolowany ucisk mięśni przedramienia umożliwiający odciążenie ścięgien i mięśni.
  • Może być stosowana na prawą i lewą rękę.
  • Materiał: przewiewna dzianina
  • Rozmiar: Uniwersalny

Twój lekarz rozpoznał u Ciebie zapalenie nadkłykcia? Takie schorzenie to dość często występujący stan zapalny łokcia w miejscu, gdzie ścięgna łączą się z mięśniami. Takie zapalenie (po łacinie epicondylitis humeri radialis/ulnaris; potocznie używa się w tym przypadku określeń „łokieć tenisisty” i „łokieć golfisty”) prowadzi do bólów w okolicy łokcia, promieniujących w stronę dłoni. Ból narasta, kiedy chory obraca rękę lub próbuje podnieść jakiś przedmiot.

Uśmierzanie bólu


Orteza Epi Forsa Plus 50A3 pomaga uśmierzyć ból, zwiększając Twoją codzienną aktywność. Działanie ortezy polega na wywieraniu kontrolowanego, punktowego ucisku mięśni przedramienia, powodującego uśmierzenie bólu w łokciu.

Bezszwowa orteza wykonana z przyjemnego w dotyku materiału jest bardzo wygoda w użytkowaniu. Porady w zakresie prawidłowego mocowania i stosowania ortezy udzieli Ci Twój rehabilitant.

Skuteczne zapobieganie podrażnieniom


Zalecamy używanie ortezy podczas uprawiania sportów lub powtarzalnych czynności fizycznych nawet wtedy, gdy zapalenie zostało już wyleczone i nie odczuwasz żadnego bólu. Dlaczego? Zapalenie może pojawić się ponownie wtedy, gdy mięśnie są regularnie nadmiernie obciążane — na przykład podczas pracy z wiertarką udarową czy w trakcie pracy przy komputerze (pisania na klawiaturze). Co więcej, uprawienie sportów takich jak tenis czy golf może wpłynąć na pogorszenie stanu zdrowia. Epi Forsa Plus może Ci pomóc zapobiegać nawracającemu zapaleniu.

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza na łokieć golfisty i tenisisty Epi Forsa Plus OttoBock

Orteza na łokieć golfisty i tenisisty Epi Forsa Plus OttoBock

Orteza na łokieć tenisisty i golfisty Epi Forsa Plus została opracowana specjalnie dla tych dolegliwości. Wywiera ona ukierunkowany ucisk na dotknięte zmianami chorobowymi mięśnie przedramienia, zapewniając znaczącą ulgę. Nie czekaj dłużej wejdź na Medicalbroker.pl i zapomnij o bólu

15 innych produktów w tej samej kategorii: