Sprzęt ortopedyczny

Profesjonalne ortezy stawu skokowego



Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów

Profesjonalne ortezy stawu skokowego oraz łuski na staw skokowy dostępne w sklepie medicalbroker.pl są bardzo często zalecane przez lekarzy specjalistów. Sama nazwa "łuska" kojarzyć nam się może z pokryciem ciała u ryb i mniej więcej jest to zgodne z wyglądem ortez tego typu. Łuska stanowi pewnego rodzaju pancerz, umożliwiający nam swobodne (opływowe) umieszczenie stopy w obuwiu.

Ortezy stawu skokowego ceny

Ceny ortez i stabilizatorów stawu skokowego zależą od ich specyfikacji i funkcji terapeutycznej. Najtańsze modele są bilateralne - można je nosić na lewej i prawej stopie. Posiadają ona wyściółkę typu velur. Im droższa orteza tym jakość produktu a tym samym komfort jego użytkowania - optymalnie ulega zwiększeniu. Cena ortezy wpływa też na możliwości kontroli stopnia stabilizacji stawu skokowego w trakcie leczenia.

Profesjonalne ortezy stawu skokowego

Jako, że na co dzień raczej nikt nie chodzi w butach obustronnych, tylko są one anatomiczne - również profesjonalna orteza stawu skokowego powinna być ukształtowania anatomicznie. Stabilizatory kostki z wyższej półki jako wyściółkę mają żelowe wkładki, które w przypadku obrzęku - można schłodzić w zamrażarce by później umieścić w ortezie na stopie. Najbardziej zaawansowana a tym samym najdroższa wersja ortez na staw skokowy to modele pneumatyczne - czyli takie, w których jest wentyl umożliwiający pompowanie wkładki powietrznej w zależności od preferowanej skali ucisku na staw skokowy. Ogromną zaletą niektórych ortez tego typu jest ich rozmiar - najczęściej uniwersalny, dzięki czemu nie musisz obawiać się niedopasowania produktu.

Kategorie

Promocje