Sprzęt ortopedyczny

Ortezy na osteoartrozę stawu kolanowegoPokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Ortezy OA to aparaty ortopedyczne kończyny dolnej, które wywierają odpowiednie siły korygujące na nogę, odciążając miejsca, w których zwyrodnienie stawu kolanowego jest najdotkliwsze. W przeszłości były to dość nieporęczne urządzenia. Jednak obecnie dostępne są lekkie, dyskretne i łatwe w użyciu ortezy ☛ Takie właśnie stabilizatory rehabilitacyjne znajdą Państwo w ofercie sklepu medicalbroker.pl poniżej ✔ Są one zaprojektowane specjalnie pod kątem choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego i stanowiące klinicznie potwierdzoną metodę łagodzenia bólu. Orteza OA może być też stosowana w połączeniu z innymi formami leczenia, takimi jak programy ćwiczeń czy diety, zastrzyki i fizjoterapia oraz suplementacja.

Choroba zwyrodnieniowa i Ból stawów kolanowych

Ból stawów dotyka większości ludzi na pewnym etapie życia. Uprawianie sportu lub wykonywanie czynności wymagających wysiłku może przyczyniać się do występowania ostrego bólu i stanu zapalnego spowodowanego przez nadmierną eksploatację stawu kolanowego. O ile poważne urazy są stosunkowo rzadkie, przewlekły ból stawów może z czasem przekształcić się w poważniejszą dolegliwość.

Orteza OA ➤ Opanuj ból kolana

Jeżeli cierpisz na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego (Osteoartroza - OA) i ból uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie, potrzebujesz rozwiązania, na którym możesz polegać. Przejmij kontrolę nad bólem stawów szybko i łatwo, aby powrócić do sprawności bez ograniczeń i móc znów spacerować, wchodzić po schodach, przykucnąć w ogrodzie, jeździć na rowerze i bawić się z dziećmi ☛ bez bólu. Bez względu na rodzaj aktywność, orteza OA zapewni Ci wsparcie na każdym kroku.

Kategorie

Promocje