Sprzęt ortopedyczny

Dziecięca orteza nadgarstka z nakładką na palce DigiSoft Bort Medical

180zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza nadgarstka z nakładką na palce, stabilizuję staw nadgarstkowy wraz z palcami dłoni u dzieci.Posiada do tego celu specjalne ujęcie paluszków. Zadaniem ortezy DigiSoft  jest zabezpieczenie ręki jako alternatywa zamiast gipsu. Ortezę stosujemy u najmłodszych w nagłych przypadkach po urazach w obrębie nadgarstka i dłoni.


Czytaj więcej

Orteza nadgarstka z nakładką na palce DigiSoft Bort Medical to alternatywa dla gipsu w przypadku urazów nadgarstka oraz palców u dzieci. Ma konstrukcję, która umożliwia specjalne ujęcie paluszków i ich efektywną stabilizację.

Orteza Model DigiSoft Bort Medical:

  • ma uniwersalny rozmiar (11-14 cm obwodu nadgarstka),

  • zapewnia komfort noszenia nawet przez długi okres czasu.

Czym wyróżniają się ortezy nadgarstka i dłoni dla dziecka?

Dziecięce ortezy nadgarstka czy dłoni, podobnie jak te przeznaczone dla osób dorosłych, mają za zadanie stabilizację oraz odciążenie stawów oraz są ważnym elementem w rehabilitacji i rekonwalescencji.

Różnica pomiędzy tymi produktami a modelami dla dzieci polega przede wszystkim na innej rozpiętości rozmiarów – dopasowanej do potrzeb ciała najmłodszych. Najczęściej rozmiar dziecięcych ortez nadgarstka jest uniwersalny i wynosi ok. 10 – 14 cm w obwodzie.


Wszystkie stabilizatory nadgarstka dla dzieci w naszej ofercie to wyroby wysokiej jakości, których konstrukcji można zaufać. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze – skontaktuj się z doradcą.


Dziecięca orteza nadgarstka z nakładką na palce DigiSoft Bort Medical - Działanie

Orteza nadgarstka z nakładką na palce, stabilizuję staw nadgarstkowy wraz z palcami dłoni u dzieci. Posiada do tego celu specjalne ujęcie paluszków. Zadaniem ortezy DigiSoft  jest zabezpieczenie ręki jako alternatywa zamiast gipsu. Ortezę stosujemy u najmłodszych w nagłych przypadkach po urazach w obrębie nadgarstka i dłoni.

Orteza nadgarstka dla dzieci DigiSoft® Zastosowanie:

  • reumatoidalne zapalenie stawów,
  • pooperacyjne złamanie kości strzałkowej Dupuytrena,
  • skręcenie stawów śródręcza i stawów międzypaliczkowych,
  • po złamaniach,
  • po zdjęciu opatrunku gipsowego,
  • porażenia wszystkich nerwów ręki.

Rozmiar dziecięcy (kolor granatowo-pomarańczowy) gdy długość dłoni wynosi 11 - 14 cm.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dziecięca orteza nadgarstka z nakładką na palce DigiSoft Bort Medical

Dziecięca orteza nadgarstka z nakładką na palce DigiSoft Bort Medical

Orteza nadgarstka z nakładką na palce, stabilizuję staw nadgarstkowy wraz z palcami dłoni u dzieci.Posiada do tego celu specjalne ujęcie paluszków. Zadaniem ortezy DigiSoft  jest zabezpieczenie ręki jako alternatywa zamiast gipsu. Ortezę stosujemy u najmłodszych w nagłych przypadkach po urazach w obrębie nadgarstka i dłoni.

30 innych produktów w tej samej kategorii: